[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Patryk Sieniawski
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Patryk Sieniawski
(Patryk Sebastian Wacław Sieniawski)
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 7 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Adamowicz
1
1793-1840
Badowska
1
Warszawa
1856-1929
Badowski
1
Kurdwanów pow. łowicki
1824-1865
Bagińska
1
Warszawa
1902-1962
Bagiński
1
Modlin
1814-1930
Baranowska
1
ca 1820-ca 1820
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bilewicz
1
Podbrzezie
1808-1808
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Choryń
1785-1906
Gajdamowicz
1
Podbrzezie
1798-1894
Głuszkiewicz
1
Nowe Miasto nad Pilicą
1800-<1850
Grejciun
1
ca 1797-ca 1797
Gudowicz
1
Giedrojcie
ca 1798-1827
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Jackiewicz
1
Niemenczyn
ca 1782-1905
Jarek
1
Siennica
1803->1881
Jaworska
1
Budków
1804-1856
Kopycińska
1
Pęcław
1820-1886
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Krzemieniew
1763-1888
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Izabelin
1749-1929
Kuziej
1
ca 1804-1874
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Rogaszyn
1794-1866
Leszczewska
1
Niemenczyn
ca 1786-ca 1786
Lutomska
1
Turkowo
1792-1835
Mackiewicz
1
Giedrojcie
ca 1793-1857
Mallon
1
1823-1823
Michalik
1
Siennica
1808-1880
Mikielis
1
Werki
ca 1845-ca 1845
Minkiel
1
-ca 1845
Morawska
1
Ostrążna
1838-1838
Morawski
1
Marcinków
1792-<1856
N
1
1799-1799
Niesiobędzka
1
Pułtusk
1809->1856
Notus
2
-1871
Perwejnis
1
Niemenczyn
1789-1917
Połątkiewicz
1
Augustów pod Grodnem
1796-1971
Rasymowicz
1
-1808
Reymann
1
1813-1813
Rodziewicz
1
Niemenczyn
1788-1878
Rusiecka
1
ca 1802-ca 1802
Ryll
1
1819-1895
Sieniawski
1
Drzewica - Powiat opoczyński
1797-1979
Sokołowska
1
ca 1802-ca 1802
Stańkowska
1
Radachówka
1871-1951
Stańkowski
1
Sufczyn
1818->1881
Strzedzińska
1
Korkożyszki
1817-1817
Szadokierska
1
Grzegorzewo
1790-1866
Szczepłek
1
Glina
1806-1870
Szymańska
1
1845-1940
Szymański
1
1815-1815
Tomaszewska
1
1845-1891
Tomaszewski
1
Korkożyszki
1813-1813
Urbanowska
1
Chudobczyce
1810-1897
Walkiewicz
1
-ca 1845
Werkowska
1
Dasiańce
1920-2006
Werkowski
1
Niemenczyn
ca 1788-1895
Wojtkiewicz
1
Podbrzezie
ca 1798-ca 1839
Woytkiewicz
1
-1818
Żukowska
1
Podbrzezie
1886->1913
Żukowski
1
Podbrzezie
1818-ca 1839
Żylewicz
1
Czekiszki
ca 1816-1979
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019