[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Patryk Sieniawski
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Mieszko I
Piast
922..945-992
Oda
Dytrykówna
│
│
│
Świętopełk I
Piast
979..985-/992
│
│
Siemomysł
Piast
1000..1020-1046/
Kazimierz I
Opolski
Wiola
N.
Mieszko I
Piast
922..945-992
Oda
Dytrykówna
│
│
│
│
│
│
│
│
Świętobór I
Piast
ca 1140-1107
Eufrozyna
Opolska
♄
Świętopełk I
Piast
979..985-/992
│
│
│
│
│
Świętopełk II
Piast
1080-1113
Eufrozyna
N.
Siemomysł
Piast
1000..1020-1046/
Kazimierz I
Opolski
Wiola
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
Mściwuj
Piast
1220-1294
Judyta
N
Świętobór I
Piast
ca 1140-1107
Eufrozyna
Opolska
♄
│
│
│
│
│
│
Warcisław
h. Lis
Świętopełk II
Piast
1080-1113
Eufrozyna
N.
│
│
│
│
│
Stefan Magnus
h. Lis
Mściwuj
Piast
1220-1294
Judyta
N
│
│
│
│
│
Stefan Młodszy
h. Lis
/1160-1211/
Warcisław
h. Lis
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Andrzej
h. Lis
/1222-1234/
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Stefan Magnus
h. Lis
│
│
│
│
│
│
│
│
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Klemens
z Pałecznicy
/1243-1241/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Stefan Młodszy
h. Lis
/1160-1211/
Prandota
Koniecki
1020
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Dobrogost
Szamotulski
♄1226
Warcisław
Starszy
/1243-1241/
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Strzesz
h. Sulima
/1210-1229/
Spycigniew
z Jemielna
ca 1193
Andrzej
h. Lis
/1222-1234/
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Saul
Koniecki
ca 1050-1144/
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Tomasz
Szamotulski
1211-1256
Warcisław
Młodszy
/1259-1300/
Wojciech
Bogoria
1274-1316
N.
N.
Budzisław
Strzeszkowic
/1241-1257/
Jakub
z Jemielna
♄1223/
Klemens
z Pałecznicy
/1243-1241/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Dobiesław
Koniecki
ca 1090
Mściwoj
Gdański
Zwinisława
Piastówna
Henryk
Meklemburski
Krystyna
Szwedzka
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Mikołaj
z Łódzi
1240-1305
Dobrogost
Dzwonowski
♄1226
Tomisław
Szamotulski
1248-1296
Mściwój
z Krzelowa
/1300-1344/
Jakub
Bogoria
/1316-1331/
N.
N.
Strzeszek
Budzisławic
/1241-1257/
Maciej
z Ostrowa
ca 1240
Spycigniew
z Dąbrowy Zielonej
1230-1268
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Warcisław
Starszy
/1243-1241/
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Sand
Koniecki
ca 1140-1255
Sambor
Gdański
Mechtylda
Meklemburska
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Jaśko
Górka
ca 1271
Dzierżykraj
Świdwa Dzwonowski
Wincenty
Szamotulski
1262-1298
Iwonia
z Goraja
ca 1290
Mścigniew
Czelej
ca 1298-1341
Jachna
z Łętowic
Klemens
ze Żmigrodu
1336-1354/
N.
Bogoria
♄
Bogusław
z Oporowa
/1302
Cauda
z Kościelca
ca 1240
N.
z Ostrowa
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Dzierżek
Kobylański
ca 1280
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Zawisza
z Dąbrowy Zielonej
1250/-1316/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Warcisław
Młodszy
/1259-1300/
Wojciech
Bogoria
1274-1316
N.
N.
Dobiesław
Konecki
ca 1230-1280/
Zwinisława
Gdańska
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
x
x
Tomisław
z Nowego Dworu
ca 1295
N.
Łódzki
Dzierżek
Świdwa Dzwonowski
Tomisław
Szamotulski
1331-1346
Piotr
z Klecia
ca 1320
N.
N.
Jakub
Czelej
Hanka
ze Żmigrodu
Stefan
z Oporowa
/1339-1370/
Paweł
z Kościelca
Przedpełk
ze Służewia
ca 1310
Przecław
z Żyrnik
ca 1310
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Czestek
z Dąbrowy Zielonej
♄/1329
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Mściwój
z Krzelowa
/1300-1344/
Jakub
Bogoria
/1316-1331/
N.
N.
Piotr
Dembiński
1280
Jan
Romaniec
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
Stafan
Oporowski
Sieciech
z Gieczna
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Męcina
Gowarczewski
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Żegota
Łopuchowski
ca 1360
Małgorzata
N.
1360
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Abraham
z Nowego Dworu
ca 1325
Klemens
Kurowski
ca 1339-ca 1405
Katarzyna
N.
ca 1339
Wojciech
Górka
♄1399/
Katarzyna
N.
Sędziwój
Świdwa Dzwonowski
♄1403
Saska
Szamotulska
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Włodzimierz
Oporowski
♄1398/
Jachna
z Chodowa
Trojan
z Kościelca
Hektor
Pakoski
ca 1340
Wojciech
ze Służewia
ca 1340
Przecław
Kobylański
ca 1340
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
x
x
Stafan
Oporowski
Sieciech
z Gieczna
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Zawisza
z Młynów
1329-1341
Paweł
Bogoria
ca 1280-1376/
N.
N.
Iwonia
z Goraja
ca 1290
Mścigniew
Czelej
ca 1298-1341
Jachna
z Łętowic
Klemens
ze Żmigrodu
1336-1354/
N.
Bogoria
♄
N.
Dembiński
Jakub
z Dembna
Agnieszka
Romaniec
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Gerward
ze Słomowa
Mikołaj
z Bytynia
Katarzyna
N.
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Włodzimierz
Oporowski
N.
z Gieczna
Przedpełk
ze Służewia
Dobiesław
Odrowąż
Jan
Koła
Jadwiga
Gowarczewska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Sędziwój
z Łodzi
ca 1244
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Mroczek
Łopuchowski
ca 1390
Dobroszka
N.
ca 1390
Jan
Gryżyński
♄1407/
Święchna
z Uzarzewa
Jan
Leżeński
1355-1399
Jadwiga
z Graboszewa
ca 1355
Piotr
Kurowski
1369-1463
Jakub
Górka
Dorota
Nałęcz
♄1422/
Dobrogost
Szamotulski
♄1464..1465
Elżbieta
Gorayska
Mikołaj
Lubrański
♄/1401
Elżbieta
Oporowska
♄/1426
Bolesta
z Boniewa
N.
z Latkowa
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Mikołaj
Pakoski
ca 1370
Jachna
ze Służewia
ca 1370
Przecław
z Gułtów
ca 1370
N.
Bogoria
ca 1370
Chwalisław
z Radzanowa
Włodzimierz
Oporowski
N.
z Gieczna
Przedpełk
ze Służewia
x
x
Dobiesław
z Kurozwęk
ca 1320-1397/
N.
Bogoria
Piotr
z Klecia
ca 1320
N.
N.
Jakub
Czelej
Hanka
ze Żmigrodu
Włodek
Charbinowski
ca 1343
Elżbieta
N.
ca 1343
Piotr
Dembiński
Kenna
z Dembna
Jan
Borek
Femka
N.
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Piotr
z Miłosławia
Żegota
z Łopuchowa
Małgorzta
z Bytynia
/1400-1425/
Świątomir
Błociszewski
Jakusz
z Rogalina
Piotr
Iłowiecki
Stanisław
Koleński
Jan
Wyskota
Halszka
Machowska
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Piotr
z Miłosławia
Jan
z Danaborza
Mikołaj
Oporowski
Krystyna
ze Służewia
Dobiesław
Odrowąż
Katarzyna
Koła
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
x
x
Filip
Bardzki
ca 1390
Ofka
N.
ca 1390
Piotr
Opaliński
ca 1399-1448
Barbara
Łopuchowska
ca 1420-1445/
Borek
Gryżyński
Abraham
Leżeński
ca 1400-/1441
Katarzyna
Kurowska
ca 1399
Łukasz
Górka
♄1475
Katarzyna
Szamotulska
1496-1532
Bernard
Lubrański
♄1443/
Anna
z Boniewa
Jan
z Kosowa
Andrzej
Gryżyński
ca 1400
Małgorzta
N.
ca 1400
Mikołaj
z Nowego Miasta
ca 1400
N.
N.
Wojciech
Pakoski
ca 1400
Witocha
z Gułtów
ca 1400
Wincenty
z Łubowa
ca 1400
Paweł
Radzanowski
Mikołaj
Oporowski
Krystyna
ze Służewia
Andrzej
Gółczewski
Zbigniew
Krzyżanowski
Małgorzata
z Kurozwęk
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Piotr
Jaryczowski
ca 1373
Piotr
Dembiński
Wiernek
Gaboński
Małgorzata
Borek
Mikołaj
Bniński
♄1405/
Małgorzata
z Miłosławia
♄1405/
Mroczko
z Łopuchowa
Helena
N.
Jan
Błociszewski
x
x
Mikołaj
Pogorzelski
Świętosław
Iłowiecki
Dobrogost
Koleński
Hanka
Wyskota
Mikołaj
Bniński
♄1405/
Małgorzata
z Miłosławia
♄1405/
Niemierza
Modliszewski
ca 1390
Tomisław
z Łukowa
Jan
z Grudny
Katarzyna
N.
Andrzej
z Danaborza
Wacław
Raciborski
Małgorzata
Szamotulska
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Dobiesław
Odrowąż
Anna
Schropp
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1419
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
x
x
x
x
x
x
Non
Notus
ca 1372
Stanisław
Lisiecki
ca 1420
Jan
z Jarogniewic
ca 1420
Dorota
Bnińska
ca 1420
Michał
Bardzki
ca 1420
Małgorzata
N.
ca 1420
Piotr
Opaliński
ca 1429
Małgorzata
Gryżyńska
ca 1429-1515/
Stanisław
Leżeński
ca 1429
Małgorzata
Górka
ca 1429
Lambert
Lubrański
♄1466/
Barbara
z Kosowa
Jan
Żychliński
Maciej
Osiecki
ca 1430
Małgorzata
z Nowego Miasta
ca 1430
Jakub
Krotoski
ca 1430
Katarzyna
z Łobżenicy
ca 1430
Paweł
Radzanowski
Katarzyna
N.
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Andrzej
Gółczewski
Dobiesław
Oleśnicki
/1411-1440
Katarzyna
Gorayska
ca 1390
Mikołaj
Gołogórski
ca 1403
Barbara
Jaryczowska
ca 1403
Bartosz
Dembiński
Stachna
Gabońska
Piotr
Bniński
Barbara
z Łopuchowa
Mikołaj
Pigłowski
Katarzyna
N.
Stanisław
Błociszewski
Apolonia
Lubiatowska
Maciej
Rogaczewski
Stanisław
z Rogalina
Małgorzata
N.
Andrzej
Pogorzelski
Jadwiga
N.
Wojciech
Iłowiecki
Elżbieta
Koleńska
Jan
Bniński
Agnieszka
z Sarnowy
Sędziwój
Grodzicki
Elżbieta
z Cielczy
Jan
Sokołowski
Anna
z Tworzymirek
Wojciech
Modliszewski
ca 1420
Wincenty
Białośliwski
Małgorzata
N.
Andrzej
z Grudny
Katarzyna
N.
Włodko
z Danaborza
Katarzyna
Raciborska
Jan
Oporowski
Zofia
Odrowąż
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
x
x
Stanisław
Bojanowski
ca 1380
Franciszek
Szkapa
1394-1436
Anna
N.
ca 1394
Jakub
Skarbek
ca 1390-1438
Fenna
Buczacka
ca 1393
Krystyn
Lisiecki
ca 1450
Jan
Sędziński
ca 1450
Barbara
Bardzka
ca 1450
Mikołaj
Opaliński
1459-1510
Barbara
Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Mikołaj
Lubrański
ca 1450-1524
Jadwiga
Żychlińska
Piotr
Gostyński
ca 1460
Barbara
Cielecka
ca 1460
Wojciech
Krotoski
ca 1460
Zygmunt
Uhnowski
Mikołaj
Oporowski
Katarzyna
Gółczewska
Andrzej
Sieniński
♄1494
Katarzyna
Gołogórska
1433
Jakub
Dembiński
1427-1490
Agnieszka
Bnińska
x
x
Barbara
N.
Piotr
Błociszewski
Barbara
Rogaczewska
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
N.
Jan
Pogorzelski
Anna
Kruchowska
Piotr
Iłowiecki
Elżbieta
Bnińska
Mikołaj
Strykowski
Anna
Grodzicka
Piotr
Głażewski
Anna
N.
Maciej
Gwiazdowski
Zygmunt
Szołdrski
Anna
Dokowska
Jan
Cykowski
Mikołaj
Mileski
ca 1450
Jadwiga
Palędzka
ca 1450
Wincenty
Białośliwski
Jadwiga
Grudzińska
Jan
Danaborski
Petronela
Oporowska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
>1484
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Świętosław
Kurnatowski
ca 1427
Stanisław
Niemierzewski
ca 1449
Szczepan
Gnuszyński
ca 1452
Dobka
z Wojnowic
ca 1455
Otton
Trach
ca 1398
N.
Bojanowska
ca 1401
Jan
Piekarski
♄1477/
Hińczka
Ujejski
1445-1493
Helena
z Nietążkowa
ca 1448
Mikołaj
Kokalewski
ca 1443
Anna
Karachowska
ca 1447
Jan
Skarbek
ca 1410-
Anna
Litwińska
ca 1413
Stanisław
Lisiecki
ca 1480
Jan
Laskowski
ca 1480
N.
Kleparska
ca 1480
Mikołaj
Bardzki
ca 1480
Barbara
Jezierska
ca 1480
Jan
Opaliński
ca 1489-1532/
Barbara
Lubrańska
♄1534/
Jan
Gostyński
ca 1490-1535
Katarzyna
Krotoska
ca 1490
Andrzej
Niszczycki
Jadwiga
Oporowska
Wiktoryn
Sienieński
ca 1463-1530
Elżbieta
Dembińska
Benedykt
Pigłowski
Małgorzata
Lubiatowska
Jan
Rogaliński
Barbara
Pogorzelska
Jan
Sokolnicki
Anna
Dzwonowska
Andrzej
Iłowiecki
Anna
Strykowska
Andrzej
Głażewski
Małgorzata
Gwiazdowska
Jan
Szołdrski
Katarzyna
Cykowska
Jan
Chaławski
Jan
Jabłkowski
ca 1480
Katarzyna
Mileska
ca 1480
Jan
Marcinkowski
ca 1480
Zofia
Rogowska
ca 1480
Mikołaj
Białośliwska
Zofia
Danaborska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1476
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Kurnatowski
1448
Jakub
Orzeszkowski
ca 1480
Wojciech
Niemierzewski
ca 1470
Barbara
Gnuszyńska
ca 1473
Jan
Chełmski
ca 1462
Stanisław
Gniński
ca 1419
Juda
Piekarski
♄1527/
Beata
Ćmachowska
♄1512/
Hińczka
Kubacki
ca 1463
Helena
Ujejska
ca 1480
Jan
Kokalewski
ca 1470
Jadwiga
Niegolewska
ca 1473
Jan
Skarbek
ca 1480
x
x
Jan
Lisiecki
ca 1510
Agnieszka
Laskowska
ca 1510
Jakub
Smoszewski
ca 1510
Wojciech
Kobierzycki
ca 1509
Anna
Łaszowska
ca 1509
Fabian
Kołdowski
ca 1509
Anna
Bielawska
ca 1509
Jan
Bardzki
ca 1510
Anna
Zagajewska
ca 1510
Jan
Opaliński
1519-1561
Anna
Gostyńska
ca 1520
Stanisław
Niszczycki
1500-1556
Agnieszka
Sienińska
1510
Krzysztof
Pigłowski
Anna
Zielińska
Jan
Jeziorkowski
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
Sokolnicka
Jakub
Iłowiecki
Anna
Głażewska
Jan
Szołdrski
Agnieszka
Chaławska
Wojciech
Jabłkowski
ca 1510
Zofia
Marcinkowska
ca 1510
Adam
Kuszewski
ca 1510
Dorota
Wierzejska
ca 1510
Wojciech
Słupski
Petronela
Białośliwska
Marcin
Hersztopski
Anna
Kurska
Sebastian
Pogorzelski
Barbara
Kamińska
Jan
Kąkolewski
Anna
Śmigielska
Kacper
Sapieński
Anna
Włościejewska
Marcin
Zawadzki
Jadwiga
Tarnowska
Stanisław
Żychliński
Jadwiga
Kluczewska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Mikołaj
Kurnatowski
ca 1470
Małgorzata
Orzeszkowska
ca 1501
Stanisław
Niemierzewski
ca 1491
Helena
Chełmska
1480
Jan
Gniński
ca 1470
Urszula
Piekarska
ca 1473-1512/
Bartłomiej
Kubacki
ca 1480
Katarzyna
Kokalewska
ca 1500
Piotr
Skarbek
ca 1520
Wiktoria
Lubieniecka
ca 1523
Marcin
Lisiecki
ca 1540
Katarzyna
Łubnicka
ca 1540
Wojciech
Smoszewski
ca 1540
Jan
Kobierzycki
ca 1539
Zofia
Kołdowska
ca 1539
Jan
Korzenicki
ca 1539
Maciej
Bardzki
ca 1540
Anna
Opalińska
ca 1540
Krzysztof
Niszczycki
ca 1540-1617
Maciej
Kleczkowski
Andrzej
Pigłowski
Jadwiga
Jeziorkowska
Andrzej
Rogaliński
Katarzyna
Iłowiecka
Maciej
Szołdrski
Anna
Skaławska
Jerzy
Jabłkowski
ca 1540
Felicja
Kuszewska
ca 1540
Jan
Pakszyński
ca 1540
Anna
Słupska
ca 1540
Marcin
Hersztopski
Anna
Kurska
Sebastian
Pogorzelski
Barbara
Kamińska
Jan
Kąkolewski
Anna
Śmigielska
Kacper
Sapieński
Anna
Włościejewska
Marcin
Zawadzki
Jadwiga
Tarnowska
Stanisław
Żychliński
Jadwiga
Kluczewska
Łukasz
Hersztopski
♄
Anna
Pogorzelska
Maciej
Kąkolewski
Agnieszka
Sapieńska
Jan
Zawadzki
Katarzyna
Żychlińska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1567
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Wojciech
Kurnatowski
ca 1500
Anna
Niemierzewska
ca 1512
Wojciech
Gniński
ca 1511
Anna
Kubacka
ca 1515
Jan
Skarbek
x
x
Mikołaj
Lisiecki
ca 1570
Barbara
Smoszewska
ca 1570
Marcin
Kobierzycki
ca 1569
Anna
Korzenicka
ca 1569
Jan
Bardzki
ca 1570
Elżbieta
Niszczycka
ca 1570
Maciej
Kleczkowski
ca 1570
Elżbieta
Pigłowska
ca 1570
Jan
Rogaliński
ca 1570
Anna
Szołdrska
ca 1570
Nikodem
Jabłkowski
ca 1570
Jadwiga
Pakszyńska
ca 1570
Łukasz
Hersztopski
♄
Anna
Pogorzelska
Maciej
Kąkolewski
Agnieszka
Sapieńska
Jan
Zawadzki
Katarzyna
Żychlińska
Wojciech
Drwęski
ca 1592-ca 1638
Jan
Hersztopski
ca 1600-
Anna
Kąkolewska
ca 1600-
Zygmunt
Zawadzki
Andrzej
Koszutski
│
ca 1530
│
│
<1541
│
│
│
│
<1591
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
>1606
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Dobrogost
Kurnatowski
ca 1549
Zofia
Gnińska
ca 1571
Jan
Kosicki
ca 1562
Stanisław
Skarbek
Agnieszka
Kadzidłowska
Andrzej
Gzowski
ca 1580
Jan
Czacki
ca 1580
Wojciech
Skrzypiński
ca 1570
Wacław
Doruchowski
ca 1570
Marcin
Lisiecki
ca 1599
Marianna
Kobierzycka
ca 1599
Piotr
Bardzki
ca 1600
Jadwiga
Kleczkowska
ca 1600
Aleksander
Rogaliński
ca 1600
Urszula
Jabłkowska
ca 1600
Wojciech
Drwęski
ca 1592-ca 1638
Jan
Hersztopski
ca 1600-
Anna
Kąkolewska
ca 1600-
Zygmunt
Zawadzki
Andrzej
Koszutski
Rafał
Drwęski
ca 1613-
Anna
Szczodrowska
ca 1613
Jakub
Poniński
Jadwiga
Bieczyńska
Bartłomiej
Koźmiński
Marianna
Latarska
Władysław
Skórzewski
Jabub
Koszutski
Jadwiga
Miaskowska
Jan
Choiński
x
x
x
x
Mikołaj
Hersztopski
ca 1612-
Zofia
Zawadzka
ca 1612
Wojciech
Koszutski
Anna
Rokosowska
N
Lutomski
/1695
Elżbieta
Ossowska
Wojciech
Drwęski
ca 1592-ca 1638
│
1590
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1629
│
│
│
│
│
│
│
>1606
│
│
│
│
1634
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1637
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
Kurnatowski
ca 1592-/1660
Helena
Kosicka
ca 1592
Krzysztof
Szadokierski
ca 1598
Paweł
Lesiewski
ca 1627
x
x
Dorota
Łętkowska
x
x
x
x
Wojciech
Gzowski
ca 1610
Anna
Czacka
ca 1610
Jan
Skrzypiński
ca 1600-/1663
Florentyna
Doruchowska
ca 1600
Stanisław
Lisiecki
ca 1630
Anna
Bardzka
ca 1630
Jan
Rogaliński
ca 1630
Joanna
Zakrzewska
ca 1630
x
x
x
x
x
x
x
x
Rafał
Drwęski
ca 1613-
Anna
Szczodrowska
ca 1613
Jakub
Poniński
Jadwiga
Bieczyńska
Bartłomiej
Koźmiński
Marianna
Latarska
Władysław
Skórzewski
Jabub
Koszutski
Jadwiga
Miaskowska
Jan
Choiński
x
x
x
x
Mikołaj
Hersztopski
ca 1612-
Zofia
Zawadzka
ca 1612
Wojciech
Koszutski
Anna
Rokosowska
N
Lutomski
/1695
Elżbieta
Ossowska
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
Adam
Bieliński
Barbara
Pogorzelska
Stanisław
Olewiński
Anna
Modliborska
Zygmunt
Hersztopski
ca 1650-
Elżbieta
Koszutska
ca 1650
Jakub
Lutomski
♄/1725
Teresa
Kiełpińska
♄/1726
Grzegorz
Węsierski
Teresa
Kleist
Jan
Hermanowski
ca 1680
Marianna
Wilska
ca 1680
Andrzej
Zakrzewski
1690
Rafał
Drwęski
ca 1613-
Anna
Szczodrowska
ca 1613
Jakub
Poniński
Jadwiga
Bieczyńska
Bartłomiej
Koźmiński
Marianna
Latarska
Władysław
Skórzewski
Jabub
Koszutski
Jadwiga
Miaskowska
Jan
Choiński
x
x
x
x
│
ca 1627
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1638
│
│
<1631
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1634
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1637
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1672
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1634
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Kurnatowski
ca 1628
Barbara
Szadokierska
ca 1628
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
Adam
Bieliński
Barbara
Pogorzelska
Stanisław
Olewiński
Anna
Modliborska
Zygmunt
Hersztopski
ca 1650-
Elżbieta
Koszutska
ca 1650
Jakub
Lutomski
♄/1725
Teresa
Kiełpińska
♄/1726
Grzegorz
Węsierski
Teresa
Kleist
Jan
Hermanowski
ca 1680
Marianna
Wilska
ca 1680
Andrzej
Zakrzewski
1690
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
Antoni
Bieliński
Zofia
Olewińska
Michał
Hersztopski
♄
Marianna
Cielecka
Jan
Lutomski
♄1758
Elżbieta
Węsierska
♄1758
Aleksander
Hermanowski
ca 1705-1756
Wiktoria
Zakrzewska
ca 1715
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
│
ca 1654
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1672
│
│
│
│
│
│
│
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
1714
│
│
ca 1735
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Kasper
Głuszek
ca 1728-1770
Zofia
N
ca 1697-1773
Jan
Wieczorski
ca 1720-/1766
Franciszka
N.
ca 1720
Kazimierz
Potyralski
ca 1730-?1783
Jadwiga
N.
ca 1741-1781
Józef
Badowski
1721
Magdalena
Wilkoszewska
1721
Walery
Jaros
ca 1743
Ewa
N.
ca 1747
Andrzej
Kurnatowski
1656-1699
Anna
Andziewicz
♄1695
Rafał
Hazler
1656
Katarzyna
N.
1659
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
Antoni
Bieliński
Zofia
Olewińska
Michał
Hersztopski
♄
Marianna
Cielecka
Jan
Lutomski
♄1758
Elżbieta
Węsierska
♄1758
Aleksander
Hermanowski
ca 1705-1756
Wiktoria
Zakrzewska
ca 1715
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1764
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
1714
│
│
ca 1735
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Kacper
Sieniawski
ca 1751
Mariana
N.
ca 1749
Mikołaj
Paszkowski
ca 1747-1797
Łucja
Strojnowska
ca 1740-1797/
Wojciech
Głuszek
/1763-1784/
Katarzyna
Wieczorska
ca 1748-1784/
Jan
Zbrowski
ca 1749
Agnieszka
Potyralska
ca 1753
Walenty
Stańkowski
ca 1744
Agata
N.
ca 1744
Paweł
Ciszkowski
ca 1734
Marianna
N.
ca 1734
x
x
x
x
Jan
Marcinkowski
ca 1733-/1823
Apolonia
Murawska
ca 1733-1823
Jacek
Badowski
ca 1742-1831
Anna
Wiśniewska
1769-1807
Jakub
Węglewski
ca 1777
Marianna
Połaczewska
ca 1781
Jan
Kopyciński
ca 1760
Zofia
Wrochna
ca 1764
Andrzej
Ziółkowski
ca 1773-1829
Zofia
Brochniak
1774-1847
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
x
x
x
x
x
x
x
x
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Jan
Będkowski
1728-1784
Anna
Budziszewska
1727-1794
│
│
│
│
│
1766
│
│
1770
│
│
│
│
│
│
│
│
1774
│
│
1784
│
│
│
│
│
│
1797
│
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Józef
Sieniawski
1772-1829
Helena
Paszkowska
1770-1854
Dionizy
Głuszkiewicz
ca 1772-1821/
Marianna
Zbrowska
1776-/1817
Wojciech
Morawski
ca 1774-1825/
Franciszka
N
ca 1774-1825/
Walenty
Jaworski
1780-1837/
Marianna
Koszycka
1764-1837
Marcin
Stańkowski
1764-1838/
Marianna
Gaworek
ca 1763-1838
Adam
Szczepłek
ca 1780
Konstancja
Kłosek
ca 1780
Wojciech
Jarek
ca 1780-/1824
Klara
Ciszkowska
ca 1754-1839
Piotr
Michalik
ca 1788
Marianna
Ptak
ca 1788
Antoni
Połątkiewicz
ca 1776-1865
Anna
Łabocka?
ca 1776
Józef
Niesiobędzki
ca 1776-1826
Anna
Marcinkowska
ca 1781-1831
Jan
Badowski
1801-1855
Elżbieta
Węglewska
1801
Wojciech
Kopyciński
1781-1849
Józefa
Ziółkowska
1805-1870
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
x
x
x
x
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
Karol
Ryll
Józefa
Puchalska
Józef
Drwęski
♄1815
Honorata
Będkowska
1772-
Kazimierz
Tomaszewski
ca 1792
Marcjanna
Trabuć
ca 1796
Józef
Strzedziński
ca 1796
Marcjanna
Czepanko
ca 1800
│
1797
│
│
1793
│
│
│
│
│
│
│
│
1806
│
│
│
│
│
│
│
│
1808
│
│
1821
│
│
1818
│
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
>1794
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Szymon
Sieniawski
1797-1819/
Zofia
Głuszkiewicz
1800-/1850
Marcin
Morawski
1792-/1856
Otolia
Jaworska
1804-1856
Ignacy
Stańkowski
1818-1844
Katarzyna
Szczepłek
1806-1870
Antoni
Jarek
1803
Marianna
Michalik
1808-1880
Bogumił
Bagiński
1814-1847
Karolina
Reymann
1813
Jakub
Szymański
1815
Augustyna
Mallon
1823
Tomasz
Połątkiewicz
1796-1862/
Aniela
Niesiobędzka
1809-1856/
Antoni
Badowski
1824-1865
Franciszka
Kopycińska
1820-1886
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
x
x
x
x
Edmund
Drwęski
1812-1871
Florentyna
Ryll
1819-1895
Tomasz
Drwęski
1793-1863
Antonina
Chłapowska
1809-1882
Michał
Żukowski
Marcjanna
Woytkiewicz
Wincenty
Bilewicz
Marianna
Rasymowicz
Wincenty
Werkowski
ca 1788
Marcjanna
Rodziewicz
1788-1878
Jan
Jackiewicz
ca 1782
Józefata
Leszczewska
ca 1786
Wawrzyniec
Perwejnis
1789-1852
Rozalia
Kuziej
ca 1804-1874
Józef
Tomaszewski
1813
Małgorzata
Strzedzińska
1817
Wincenty
Gajdamowicz
1798
Rozalia
Adamowicz
1793-1840
Kazimierz
Wojtkiewicz
ca 1798
Ewa
Sokołowska
ca 1802
Antoni
Mackiewicz
ca 1793
Anna
Grejciun
ca 1797
Onufry
Gudowicz
ca 1798
Petronela
Rusiecka
ca 1802
│
1818
│
│
1825
│
│
1838
│
│
1824
│
│
│
│
│
│
1832
│
│
1850
│
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
1839
│
│
│
│
│
│
1817
│
│
1803
│
│
│
│
1839
│
│
1810
│
│
1819
│
│
│
│
1819
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Sieniawski
1823-1871
Katarzyna
Morawska
1838
Walenty
Stańkowski
1839-1881/
Julianna
Jarek
1840-1881/
Fryderyk
Bagiński
1843-1906
Otylia
Szymańska
1845-1940
Adam
Połątkiewicz
1838-1917
Marianna
Badowska
1856-1929
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Wiktor
Drwęski
1818-1876
Marianna
Urbanowska
1810-1897
Bronisław
Drwęski
1843-1891
Bronisława
Drwęska
1841-1876
Non
Notus
♄
Non
Notus
♄
Jakub
Żylewicz
ca 1816
Marianna
Baranowska
ca 1820
Wincenty
Żukowski
1818
Marianna
Bilewicz
1808
Mateusz
Minkiel
♄
Rozalia
Walkiewicz
♄
Adam
Werkowski
1836-?1911
Karolina
Jackiewicz
1841-1905
Gabriel
Perwejnis
1837-1898
Anna
Tomaszewska
1845-1891
Ignacy
Gajdamowicz
1811
Petronella
Wojtkiewicz
ca 1839
Antoni
Mackiewicz
1814
Karolina
Gudowicz
1827
│
│
│
1858
│
│
│
│
1891
│
│
│
│
1843
│
│
1840
│
│
1867
│
│
│
│
│
│
1838
│
│
│
│
1861
│
│
1866
│
│
1856
│
│
1852
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1867-1944
Józefa
Stańkowska
1871-1951
Adolf
Bagiński
1869-1930
Matylda
Połątkiewicz
1881-1971
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Roch
Drwęski
1851-1906
Maria
Drwęska
1870-1951
Non
Notus
♄
Antonina
Żylewicz
ca 1837
Maciej
Żukowski
ca 1839
Franciszka
Mikielis
ca 1845
Wincenty
Werkowski
1866-1912
Michalina
Perwejnis
1867-1917
Ignacy
Gajdamowicz
1857
Anna
Mackiewicz
1857
│
1898
│
│
ca 1899
│
│
1874
│
│
│
│
│
│
1865
│
│
1894
│
│
1881
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Sieniawski
1897-1965
Leokadia
Bagińska
1902-1962
Wacław
Kurnatowski
1884-1929
Zofia
Drwęska
1890-1966
Adam
Żylewicz
1871
Zofia
Żukowska
1886-1913/
Stanisław
Werkowski
1895
Wiktoria
Gajdamowicz
1894
│
1921
│
│
1908
│
│
1907
│
│
1915
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1936-2004
Barbara
Kurnatowska
1919-1995
Mieczysław
Żylewicz
1913-1997
Paulina
Werkowska
1920-2006
│
│
│
1939
│
│
│
x
x
x
x
│
│
│
Patryk
Sieniawski
1979
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019