[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
x x
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 38 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Adamowicz
1
1793-1840
Andziewicz
1
-1695
Badowska
1
Warszawa
1856-1929
Badowski
1
Szymanów
1721-1865
Bagińska
1
Warszawa
1902-1962
Bagiński
1
Modlin
1814-1930
Baranowska
1
ca 1820-ca 1820
Bardzka
2
ca 1630-ca 1630
Bardzki
2
ca 1480-ca 1600
x
1
-ca 1679
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Będkowski
1
1728-1784
Białośliwska
1
-ca 1540
Białośliwski
1
-
Bieczyńska
3
-
Bielawska
2
ca 1509-ca 1509
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
3
ca 1667-?1759
Bieliński
2
Poznań
1705-1783
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Bilewicz
1
Podbrzezie
1808-1808
Błociszewski
1
-
Bnińska
3
ca 1420-ca 1420
Bniński
3
ca 1359->1390
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
Bogoria
4
<1185->1331
Bojanowska
1
ca 1401-ca 1401
Bojanowski
1
ca 1380-ca 1380
Borek
1
-
x
1
-ca 1679
Brochniak
1
Pęcław
1774-1847
Buczacka
1
ca 1393-ca 1393
Budzisławic
1
<1241->1257
Budziszewska
1
1727-1794
x
1
-
Chaławska
1
-
Chaławski
1
-
Charbinowski
1
ca 1343-ca 1343
Chełmska
1
1480-1480
Chełmski
1
ca 1462-ca 1462
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
x
1
-ca 1720
x
1
-
Choińska
3
ca 1670-ca 1670
Choiński
3
-ca 1670
Chrząstowska
2
-
Cielecka
3
ca 1460-ca 1460
Ciszkowska
1
ca 1754-1839
Ciszkowski
1
ca 1734-ca 1734
Cykowska
1
-
Cykowski
1
-
Czacka
1
ca 1610-ca 1610
Czacki
1
ca 1580-ca 1580
Czelej
2
ca 1298-1341
Czepanko
1
ca 1800-ca 1800
Ćmachowska
1
->1512
Danaborska
1
-
Danaborski
1
-
Dembińska
1
-1510
Dembiński
1
1288-1490
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Dobiesławicz
1
ca 1190-1255
Dokowska
1
-
Doruchowska
1
ca 1600-ca 1600
Doruchowski
1
ca 1570-ca 1570
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Szamotuły
ca 1592-1906
Dytrykówna
2
-979
Dzwonowska
1
-
Dzwonowski
1
Ujście
-1226
Gabońska
1
-1427
Gaboński
1
-
Gajdamowicz
1
Podbrzezie
1798-1894
Gaworek
1
ca 1763-1838
Gdańska
1
-1288
Gdański
1
-
Gizbert
1
1711-1775
Głażewska
1
-
Głażewski
1
-
x
1
-1764
Głuszek
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1728->1784
Głuszkiewicz
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1772-<1850
Gnińska
1
ca 1571-ca 1571
Gniński
1
ca 1419-ca 1511
Gnuszyńska
1
ca 1473-ca 1473
Gnuszyński
1
ca 1452-ca 1452
Gołogórska
1
1433-1433
Gołogórski
1
ca 1403-ca 1403
Gorayska
2
-1496
Gorayski
2
1340-1400
Gostyńska
1
ca 1520-ca 1520
Gostyński
1
ca 1460-1535
Gowarczewska
1
-
Gowarczewski
1
-
Gółczewska
1
-
x
1
-
Górka
2
>1399-ca 1429
Grejciun
1
ca 1797-ca 1797
Grodzicka
1
-
Grodzicki
1
-
Grudzińska
1
-
Gryżyńska
1
ca 1429->1515
Gryżyński
2
ca 1370-ca 1429
Gudowicz
1
Giedrojcie
ca 1798-1827
Gwiazdowska
1
-
Gwiazdowski
1
-
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1580-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Hermanowska
2
Mórkowo
1743-1766
Hermanowski
2
ca 1680-1756
Hersztopska
2
Poznań
1710-1773
Hersztopski
2
Teki
ca 1600-1710
Iłowiecka
1
-ca 1570
Iłowiecki
1
-
Jabłkowska
1
ca 1600-ca 1600
Jabłkowski
1
ca 1480-ca 1570
Jackiewicz
1
Niemenczyn
ca 1782-1905
Jarek
1
Siennica
ca 1780->1881
Jaros
1
Czersk
ca 1743-ca 1743
Jaryczowska
1
ca 1403-ca 1403
Jaryczowski
1
ca 1373-ca 1373
Jaworska
1
Budków
1804-1856
Jaworski
1
1780->1837
Jezierska
1
ca 1480-ca 1480
Jeziorkowska
1
-ca 1570
Jeziorkowski
1
-
Kadzidłowska
1
-1764
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Kamińska
2
-
Karachowska
1
ca 1447-ca 1447
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kąkolewska
2
ca 1600-ca 1600
Kąkolewski
2
-ca 1600
Kiełpińska
2
-<1726
Kleczkowska
1
ca 1600-ca 1600
Kleczkowski
1
ca 1570-ca 1570
Kleist
2
-1714
Kleparska
1
ca 1480-ca 1480
Kluczewska
2
-
x
1
-ca 1520
Kłosek
1
ca 1780-ca 1780
Kobierzycka
1
ca 1599-ca 1599
Kobierzycki
1
ca 1509-ca 1569
Kobylański
2
ca 1340-ca 1340
Kokalewska
1
ca 1500-ca 1500
Kokalewski
2
ca 1470-ca 1470
Koleńska
1
-
Koleński
1
-
Koła
1
-
Kołdowska
1
ca 1539-ca 1539
Kołdowski
1
ca 1509-ca 1509
Konecki
1
ca 1230->1280
Koniecki
1
1090->1144
Koniecki Comes
1
ca 1090-ca 1090
Kopycińska
1
Pęcław
1820-1886
Kopyciński
1
Grzmucin - Skaryszew
ca 1760-1849
Korzenicka
1
ca 1569-ca 1569
Korzenicki
1
ca 1539-ca 1539
Kosicka
1
ca 1592-ca 1592
Kosicki
1
ca 1562-ca 1562
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Koszutska
6
-ca 1670
Koszutski
7
-
Koszycka
1
1764-1837
Koźmińska
3
->1695
Koźmiński
3
-
Krotoska
1
ca 1490-ca 1490
Krotoski
1
ca 1430-ca 1460
Kruchowska
1
-
Krzyżanowski
1
-<1411
Kubacka
1
ca 1515-ca 1515
Kubacki
1
ca 1463-ca 1480
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Słuck
ca 1427-1929
Kurowska
1
ca 1399-ca 1399
Kurowski
1
ca 1339-1463
Kurska
2
-ca 1600
Kuszewska
1
ca 1540-ca 1540
Kuszewski
1
ca 1510-ca 1510
Kuziej
1
ca 1804-1874
Laskowska
1
ca 1510-ca 1510
Laskowski
1
ca 1480-ca 1480
Latarska
3
-
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1627-1866
x
1
-
Leszczewska
1
Niemenczyn
ca 1786-ca 1786
Leżeński
1
1355-ca 1429
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1420-ca 1660
Litwińska
1
ca 1413-ca 1413
Lubiatowska
2
-
Lubieniecka
1
ca 1523-ca 1523
Lubrańska
1
->1534
Lubrański
1
<1401-1524
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
2
Turkwo
<1695-1825
Łabocka?
1
ca 1776-ca 1776
Łaszowska
1
ca 1509-ca 1509
Łętkowska
1
-1764
Łopuchowska
1
ca 1420->1445
x
1
ca 1360-ca 1390
Łódzki
1
->1399
Łubnicka
1
ca 1540-ca 1540
Machowska
1
-
Mackiewicz
1
Giedrojcie
ca 1793-1857
Madalińska
1
-1764
x
1
-
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
Mallon
1
1823-1823
x
1
-
Marcinkowska
2
Wielodróż
ca 1781-1831
Marcinkowski
2
Obtyte
ca 1733-<1823
Marszewska
3
-ca 1670
x
3
-
Meklemburska
1
-
Meklemburski
1
-
Miaskowska
3
-
Michalik
1
Siennica
ca 1788-1880
x
1
-1790
x
1
-
Mikielis
1
Werki
ca 1845-ca 1845
Mileska
1
ca 1480-ca 1480
Mileski
1
ca 1450-ca 1450
Minkiel
1
-ca 1845
Młodszy
2
<1259->1300
Modliborska
2
-
Modliszewski
1
ca 1390-ca 1420
Morawska
1
Ostrążna
1838-1838
Morawski
1
Marcinków
ca 1774-<1856
Murawska
1
Wielodróż
ca 1733-1823
Myślik
1
ca 1731-1797
N
5
ca 1697-1773
N.
64
ca 1749-ca 1749
Nałęcz
1
->1422
Niegolewska
1
ca 1473-ca 1473
Niemierzewska
1
ca 1512-ca 1512
Niemierzewski
1
ca 1449-ca 1491
Niesiobędzka
1
Pułtusk
1809->1856
x
1
Gzowo
ca 1776-1826
Niszczycka
1
ca 1570-ca 1570
Niszczycki
1
1500-1617
Notus
3
ca 1372-ca 1372
Odrowąż
1
-
Oleśnicki
1
<1411-1440
Olewińska
2
-1705
Olewiński
2
-
Opalińska
1
ca 1540-ca 1540
Opaliński
1
ca 1399-1561
Opolska
2
-1080
Opolski
2
-
Oporowska
3
-<1426
Oporowski
3
->1398
Orzeszkowska
1
ca 1501-ca 1501
Orzeszkowski
1
ca 1480-ca 1480
Osiecki
1
ca 1430-ca 1430
Ossowska
2
-<1725
Pakoski
1
ca 1340-ca 1400
Pakszyńska
1
ca 1570-ca 1570
Pakszyński
1
ca 1540-ca 1540
Palędzka
1
ca 1450-ca 1450
Paszkowska
1
Drzewica - Powiat opoczyński
1770-1854
Paszkowski
1
Drzewica
ca 1747-1797
Perwejnis
1
Niemenczyn
1789-1917
Piast
2
922-1294
Piastówna
1
-
Piekarska
1
ca 1473->1512
Piekarski
1
>1477->1527
Pigłowska
1
ca 1570-ca 1570
Pigłowski
1
-ca 1570
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
5
-ca 1570
Pogorzelski
3
-
Połaczewska
1
ca 1781-ca 1781
Połątkiewicz
1
Augustów pod Grodnem
ca 1776-1971
Ponińska
3
Środa
>1695->1695
Poniński
3
->1695
Potyralska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1753-ca 1753
Potyralski
1
ca 1730-?1783
Ptak
1
ca 1788-ca 1788
Puchalska
1
-1819
Raciborska
1
-
Raciborski
1
-
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Radzanowski
1
-
Rasymowicz
1
-1808
Reymann
1
1813-1813
Rodziewicz
1
Niemenczyn
1788-1878
Rogaczewska
1
-
Rogaczewski
1
-
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Rogaliński
1
ca 1570-ca 1630
Rogowska
1
ca 1480-ca 1480
Rokosowska
2
-ca 1650
Romaniec
1
-
x
1
-
x
1
-
Rusiecka
1
ca 1802-ca 1802
Ryll
1
1819-1895
Sapieńska
2
-ca 1600
Sapieński
2
-
Schropp
1
-
Sędziński
1
ca 1450-ca 1450
x
1
-
Sieniawski
1
Rodem z miasta Sochaczewa
ca 1751-2004
Sienieński
1
ca 1463-1530
Sienińska
1
1510-1510
Sieniński
1
-1494
Skaławska
1
-ca 1570
x
1
Narty
ca 1390-1764
Skóra
3
-
Skórzewska
3
ca 1700->1786
Skórzewski
3
ca 1670-<1742
Skrybianka
3
ca 1640-1694
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Skrzypiński
1
ca 1570-<1663
Słupska
1
ca 1540-ca 1540
Słupski
1
-ca 1540
Smoszewska
1
ca 1570-ca 1570
Smoszewski
1
ca 1510-ca 1540
Sokolnicka
1
-ca 1570
Sokolnicki
1
-
Sokołowska
1
ca 1802-ca 1802
Sokołowski
1
-
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Stańkowska
1
Radachówka
1871-1951
Stańkowski
1
Warszawa
ca 1744->1881
Starszy
2
<1243->1241
Strojnowska
1
ca 1740->1797
Strykowska
1
-
Strykowski
1
-
Strzedzińska
1
Korkożyszki
1817-1817
Strzedziński
1
ca 1796-ca 1796
Strzeszkowic
1
<1241->1257
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
x
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
Szadokierski
2
ca 1598-ca 1598
Szamotulska
3
1496-1532
Szamotulski
2
-1464
Szczepłek
1
Glina
ca 1780-1870
Szczodrowska
3
Szamotuły
ca 1613-ca 1613
Szkapa
1
1394-1436
Szołdrska
1
ca 1570-ca 1570
Szołdrski
1
-ca 1570
Szwedzka
1
-
Szymańska
1
1845-1940
Szymański
1
1815-1815
Śmigielska
2
-
Świdwa Dzwonowski
1
-1403
x
1
-
Tarnowska
2
-
x
2
-
Tomaszewski
1
Korkożyszki
ca 1792-1813
Trabuć
1
ca 1796-ca 1796
Trach
1
ca 1398-ca 1398
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-ca 1679
x
3
-
Uhnowski
1
-1500
Ujejska
1
ca 1480-ca 1480
Ujejski
1
1445-1493
x
1
-
x
1
-
Urbanowska
3
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Walkiewicz
1
-ca 1845
Werkowska
1
Dasiańce
1920-2006
Werkowski
1
Niemenczyn
ca 1788-1895
Węglewska
1
Oporów
1801-1801
Węglewski
1
ca 1777-ca 1777
Węsierska
2
1714-1758
Węsierski
2
-1714
Wieczorska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1748->1784
Wieczorski
1
ca 1720-<1766
Wierzejska
1
ca 1510-ca 1510
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wilkoszewska
1
1721-1721
Wilska
2
ca 1680-ca 1680
Wiśniewska
1
Borchów
1769-1807
Włościejewska
2
-
Wodzińska
1
-1764
Wojtkiewicz
1
Podbrzezie
ca 1798-ca 1839
x
1
-
Woytkiewicz
1
-1818
Wrochna
1
ca 1764-ca 1764
Wyskota
1
-
Zagajewska
1
ca 1510-ca 1510
Zakrzewska
3
ca 1630-ca 1630
Zakrzewski
2
1690-1690
Zawadzka
2
Książ
ca 1612-ca 1612
Zawadzki
2
-ca 1612
Zbąska-Leżeńska
1
ca 1459->1530
Zbrowska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
1776-<1817
Zbrowski
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1749-ca 1749
Zielińska
1
-
Ziółkowska
1
Czersk
1805-1870
Ziółkowski
1
Pęcław
ca 1773-1829
Żukowska
1
Podbrzezie
1886->1913
Żukowski
1
Podbrzezie
1818-ca 1839
Żychlińska
3
-
Żychliński
3
-
Żylewicz
1
Czekiszki
ca 1816-1997
h. Lis
2
<1160->1234
h. Sulima
1
<1210->1229
z Bnina
3
ca 1319-ca 1319
z Boniewa
1
->1466
z Bożegodaru
2
-1424
x
2
-ca 1427
z Chodowa
1
-
z Cielczy
1
-
z Danaborza
1
-
z Dąbrowy Zielonej
1
1230-<1329
z Dembna
1
-1427
z Gieczna
2
-
z Goraja
2
ca 1290-ca 1290
z Graboszewa
1
ca 1355-ca 1355
z Grudny
1
-
z Gułtów
1
ca 1370-ca 1400
z Jarogniewic
1
ca 1420-ca 1420
z Jemielna
1
ca 1193->1223
z Klecia
2
ca 1320-ca 1320
z Kosowa
1
-ca 1450
z Kościelca
1
ca 1240-
z Krzelowa
2
<1300->1344
z Kurozwęk
1
ca 1320-<1411
z Latkowa
1
-
z Łętowic
2
-
z Łobżenicy
1
ca 1430-ca 1430
z Łodzi
5
ca 1110-ca 1244
z Łopuchowa
1
-
z Łódzi
4
ca 1241-ca 1241
z Łubowa
1
ca 1400-ca 1400
z Łukowa
1
-
z Miłosławia
2
->1405
z Młynów
1
1329-1341
z Nietążkowa
1
ca 1448-ca 1448
z Nowego Dworu
1
ca 1295-ca 1325
z Nowego Miasta
1
ca 1400-ca 1430
z Oporowa
1
<1302->1370
z Ostrowa
2
ca 1240-ca 1240
z Pałecznicy
2
<1243->1241
z Przewozu
3
->1406
x
1
-
z Rogalina
1
-ca 1570
z Sarnowy
1
-
z Tworzymirek
1
-
z Uzarzewa
1
-
z Wojnowic
1
ca 1455-ca 1455
z Żyrnik
1
ca 1310-ca 1310
ze Słomowa
1
-
ze Służewia
3
ca 1280-ca 1370
ze Żmigrodu
2
1336->1354
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019