[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Jadwiga Kossobudzka
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
x
x
Non
Notus
ca 1372
Stanisław
Lisiecki
ca 1420
Jan
z Jarogniewic
ca 1420
Dorota
Bnińska
ca 1420
Michał
Bardzki
ca 1420
Małgorzata
N.
ca 1420
Piotr
Opaliński
ca 1429
Małgorzata
Gryżyńska
ca 1429-1515/
Stanisław
Leżeński
ca 1429
Małgorzata
Górka
ca 1429
Lambert
Lubrański
♄1466/
Barbara
z Kosowa
Jan
Żychliński
Maciej
Osiecki
ca 1430
Małgorzata
z Nowego Miasta
ca 1430
Jakub
Krotoski
ca 1430
Katarzyna
z Łobżenicy
ca 1430
Paweł
Radzanowski
Katarzyna
N.
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Andrzej
Gółczewski
Dobiesław
Oleśnicki
/1411-1440
Katarzyna
Gorayska
ca 1390
Mikołaj
Gołogórski
ca 1403
Barbara
Jaryczowska
ca 1403
Bartosz
Dembiński
Stachna
Gabońska
Piotr
Bniński
Barbara
z Łopuchowa
Mikołaj
Pigłowski
Katarzyna
N.
Stanisław
Błociszewski
Apolonia
Lubiatowska
Maciej
Rogaczewski
Stanisław
z Rogalina
Małgorzata
N.
Andrzej
Pogorzelski
Jadwiga
N.
Wojciech
Iłowiecki
Elżbieta
Koleńska
Jan
Bniński
Agnieszka
z Sarnowy
Sędziwój
Grodzicki
Elżbieta
z Cielczy
Jan
Sokołowski
Anna
z Tworzymirek
Wojciech
Modliszewski
ca 1420
Wincenty
Białośliwski
Małgorzata
N.
Andrzej
z Grudny
Katarzyna
N.
Włodko
z Danaborza
Katarzyna
Raciborska
Jan
Oporowski
Zofia
Odrowąż
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Skarbek
ca 1390-1438
Fenna
Buczacka
ca 1393
Krystyn
Lisiecki
ca 1450
Jan
Sędziński
ca 1450
Barbara
Bardzka
ca 1450
Mikołaj
Opaliński
1459-1510
Barbara
Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Mikołaj
Lubrański
ca 1450-1524
Jadwiga
Żychlińska
Piotr
Gostyński
ca 1460
Barbara
Cielecka
ca 1460
Wojciech
Krotoski
ca 1460
Zygmunt
Uhnowski
Mikołaj
Oporowski
Katarzyna
Gółczewska
Andrzej
Sieniński
♄1494
Katarzyna
Gołogórska
1433
Jakub
Dembiński
1427-1490
Agnieszka
Bnińska
x
x
Barbara
N.
Piotr
Błociszewski
Barbara
Rogaczewska
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
N.
Jan
Pogorzelski
Anna
Kruchowska
Piotr
Iłowiecki
Elżbieta
Bnińska
Mikołaj
Strykowski
Anna
Grodzicka
Piotr
Głażewski
Anna
N.
Maciej
Gwiazdowski
Zygmunt
Szołdrski
Anna
Dokowska
Jan
Cykowski
Mikołaj
Mileski
ca 1450
Jadwiga
Palędzka
ca 1450
Wincenty
Białośliwski
Jadwiga
Grudzińska
Jan
Danaborski
Petronela
Oporowska
│
│
│
│
│
│
>1484
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
ca 1410-
Anna
Litwińska
ca 1413
Stanisław
Lisiecki
ca 1480
Jan
Laskowski
ca 1480
N.
Kleparska
ca 1480
Mikołaj
Bardzki
ca 1480
Barbara
Jezierska
ca 1480
Jan
Opaliński
ca 1489-1532/
Barbara
Lubrańska
♄1534/
Jan
Gostyński
ca 1490-1535
Katarzyna
Krotoska
ca 1490
Andrzej
Niszczycki
Jadwiga
Oporowska
Wiktoryn
Sienieński
ca 1463-1530
Elżbieta
Dembińska
Benedykt
Pigłowski
Małgorzata
Lubiatowska
Jan
Rogaliński
Barbara
Pogorzelska
Jan
Sokolnicki
Anna
Dzwonowska
Andrzej
Iłowiecki
Anna
Strykowska
Andrzej
Głażewski
Małgorzata
Gwiazdowska
Jan
Szołdrski
Katarzyna
Cykowska
Jan
Chaławski
Jan
Jabłkowski
ca 1480
Katarzyna
Mileska
ca 1480
Jan
Marcinkowski
ca 1480
Zofia
Rogowska
ca 1480
Mikołaj
Białośliwska
Zofia
Danaborska
│
<1476
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
ca 1480
x
x
Jan
Lisiecki
ca 1510
Agnieszka
Laskowska
ca 1510
Jakub
Smoszewski
ca 1510
Wojciech
Kobierzycki
ca 1509
Anna
Łaszowska
ca 1509
Fabian
Kołdowski
ca 1509
Anna
Bielawska
ca 1509
Jan
Bardzki
ca 1510
Anna
Zagajewska
ca 1510
Jan
Opaliński
1519-1561
Anna
Gostyńska
ca 1520
Stanisław
Niszczycki
1500-1556
Agnieszka
Sienińska
1510
Krzysztof
Pigłowski
Anna
Zielińska
Jan
Jeziorkowski
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
Sokolnicka
Jakub
Iłowiecki
Anna
Głażewska
Jan
Szołdrski
Agnieszka
Chaławska
Wojciech
Jabłkowski
ca 1510
Zofia
Marcinkowska
ca 1510
Adam
Kuszewski
ca 1510
Dorota
Wierzejska
ca 1510
Wojciech
Słupski
Petronela
Białośliwska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Skarbek
ca 1520
Wiktoria
Lubieniecka
ca 1523
Marcin
Lisiecki
ca 1540
Katarzyna
Łubnicka
ca 1540
Wojciech
Smoszewski
ca 1540
Jan
Kobierzycki
ca 1539
Zofia
Kołdowska
ca 1539
Jan
Korzenicki
ca 1539
Maciej
Bardzki
ca 1540
Anna
Opalińska
ca 1540
Krzysztof
Niszczycki
ca 1540-1617
Maciej
Kleczkowski
Andrzej
Pigłowski
Jadwiga
Jeziorkowska
Andrzej
Rogaliński
Katarzyna
Iłowiecka
Maciej
Szołdrski
Anna
Skaławska
Jerzy
Jabłkowski
ca 1540
Felicja
Kuszewska
ca 1540
Jan
Pakszyński
ca 1540
Anna
Słupska
ca 1540
│
ca 1567
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
x
x
Mikołaj
Lisiecki
ca 1570
Barbara
Smoszewska
ca 1570
Marcin
Kobierzycki
ca 1569
Anna
Korzenicka
ca 1569
Jan
Bardzki
ca 1570
Elżbieta
Niszczycka
ca 1570
Maciej
Kleczkowski
ca 1570
Elżbieta
Pigłowska
ca 1570
Jan
Rogaliński
ca 1570
Anna
Szołdrska
ca 1570
Nikodem
Jabłkowski
ca 1570
Jadwiga
Pakszyńska
ca 1570
│
│
│
<1591
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Skarbek
Agnieszka
Kadzidłowska
Andrzej
Gzowski
ca 1580
Jan
Czacki
ca 1580
Wojciech
Skrzypiński
ca 1570
Wacław
Doruchowski
ca 1570
Marcin
Lisiecki
ca 1599
Marianna
Kobierzycka
ca 1599
Piotr
Bardzki
ca 1600
Jadwiga
Kleczkowska
ca 1600
Aleksander
Rogaliński
ca 1600
Urszula
Jabłkowska
ca 1600
│
│
│
│
│
│
│
<1629
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Paweł
Lesiewski
ca 1627
x
x
Dorota
Łętkowska
x
x
x
x
Wojciech
Gzowski
ca 1610
Anna
Czacka
ca 1610
Jan
Skrzypiński
ca 1600-/1663
Florentyna
Doruchowska
ca 1600
Stanisław
Lisiecki
ca 1630
Anna
Bardzka
ca 1630
Jan
Rogaliński
ca 1630
Joanna
Zakrzewska
ca 1630
x
x
x
x
x
x
x
x
│
│
│
│
│
│
ca 1638
│
│
<1631
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
│
1809
│
│
1820
│
│
│
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
│
1843
│
│
Jadwiga
Kossobudzka
1856-1937
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019