[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Zbigniew Łukoski
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Mieszko I
Piast
922..945-992
Oda
Dytrykówna
│
│
│
Świętopełk I
Piast
979..985-/992
│
│
Siemomysł
Piast
1000..1020-1046/
Kazimierz I
Opolski
Wiola
N.
Mieszko I
Piast
922..945-992
Oda
Dytrykówna
│
│
│
│
│
│
│
│
Świętobór I
Piast
ca 1140-1107
Eufrozyna
Opolska
♄
Świętopełk I
Piast
979..985-/992
│
│
│
│
│
Świętopełk II
Piast
1080-1113
Eufrozyna
N.
Siemomysł
Piast
1000..1020-1046/
Kazimierz I
Opolski
Wiola
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
Mściwuj
Piast
1220-1294
Judyta
N
Świętobór I
Piast
ca 1140-1107
Eufrozyna
Opolska
♄
│
│
│
│
│
│
Warcisław
h. Lis
Świętopełk II
Piast
1080-1113
Eufrozyna
N.
│
│
│
│
│
Stefan Magnus
h. Lis
Mściwuj
Piast
1220-1294
Judyta
N
│
│
│
│
│
Stefan Młodszy
h. Lis
/1160-1211/
Warcisław
h. Lis
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Andrzej
h. Lis
/1222-1234/
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Stefan Magnus
h. Lis
│
│
│
│
│
│
│
│
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Klemens
z Pałecznicy
/1243-1241/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Stefan Młodszy
h. Lis
/1160-1211/
Prandota
Koniecki
1020
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Dobrogost
Szamotulski
♄1226
Warcisław
Starszy
/1243-1241/
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Strzesz
h. Sulima
/1210-1229/
Spycigniew
z Jemielna
ca 1193
Andrzej
h. Lis
/1222-1234/
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Saul
Koniecki
ca 1050-1144/
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
Przedpełk
z Łodzi
ca 1110
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Tomasz
Szamotulski
1211-1256
Warcisław
Młodszy
/1259-1300/
Wojciech
Bogoria
1274-1316
N.
N.
Budzisław
Strzeszkowic
/1241-1257/
Jakub
z Jemielna
♄1223/
Klemens
z Pałecznicy
/1243-1241/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Dobiesław
Koniecki
Mściwoj
Gdański
Zwinisława
Piastówna
Henryk
Meklemburski
Krystyna
Szwedzka
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
Wyszota
z Łodzi
ca 1140
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Mikołaj
z Łódzi
1240-1305
Dobrogost
Dzwonowski
♄1226
Tomisław
Szamotulski
1248-1296
Mściwój
z Krzelowa
/1300-1344/
Jakub
Bogoria
/1316-1331/
N.
N.
Strzeszek
Budzisławic
/1241-1257/
Maciej
z Ostrowa
ca 1240
Spycigniew
z Dąbrowy Zielonej
1230-1268
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Warcisław
Starszy
/1243-1241/
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Sand
Koniecki
Sambor
Gdański
Mechtylda
Meklemburska
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
Hugo
z Łodzi
ca 1170-1241
N.
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Jaśko
Górka
ca 1271
Dzierżykraj
Świdwa Dzwonowski
Wincenty
Szamotulski
1262-1298
Iwonia
z Goraja
ca 1290
Mścigniew
Czelej
ca 1298-1341
Jachna
z Łętowic
Klemens
ze Żmigrodu
1336-1354/
N.
Bogoria
♄
Bogusław
z Oporowa
/1302
Cauda
z Kościelca
ca 1240
N.
z Ostrowa
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Dzierżek
Kobylański
ca 1280
Mikołaj
Bogoria
/1185-ca 1200
Zawisza
z Dąbrowy Zielonej
1250/-1316/
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Warcisław
Młodszy
/1259-1300/
Wojciech
Bogoria
1274-1316
N.
N.
Dobiesław
Konecki
Zwinisława
Gdańska
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
Przedpełk
z Łodzi
1200-1273
N.
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
x
x
Tomisław
z Nowego Dworu
ca 1295
N.
Łódzki
Dzierżek
Świdwa Dzwonowski
Tomisław
Szamotulski
1331-1346
Piotr
z Klecia
ca 1320
N.
N.
Jakub
Czelej
Hanka
ze Żmigrodu
Stefan
z Oporowa
/1339-1370/
Paweł
z Kościelca
Przedpełk
ze Służewia
ca 1310
Przecław
z Żyrnik
ca 1310
Wojciech
Bogoria
ca 1310-1250
Czestek
z Dąbrowy Zielonej
♄/1329
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
Mściwój
z Krzelowa
/1300-1344/
Jakub
Bogoria
/1316-1331/
N.
N.
Piotr
Dembiński
Jan
Romaniec
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
Mirosław
z Łódzi
ca 1241
Stafan
Oporowski
Sieciech
z Gieczna
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Męcina
Gowarczewski
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Żegota
Łopuchowski
ca 1360
Małgorzata
N.
1360
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Abraham
z Nowego Dworu
ca 1325
Klemens
Kurowski
ca 1339-ca 1405
Katarzyna
N.
ca 1339
Wojciech
Górka
♄1399/
Katarzyna
N.
Sędziwój
Świdwa Dzwonowski
♄1403
Saska
Szamotulska
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Włodzimierz
Oporowski
♄1398/
Jachna
z Chodowa
Trojan
z Kościelca
Hektor
Pakoski
ca 1340
Wojciech
ze Służewia
ca 1340
Przecław
Kobylański
ca 1340
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
x
x
Stafan
Oporowski
Sieciech
z Gieczna
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Zawisza
z Młynów
1329-1341
Paweł
Bogoria
ca 1280-1376/
N.
N.
Iwonia
z Goraja
ca 1290
Mścigniew
Czelej
ca 1298-1341
Jachna
z Łętowic
Klemens
ze Żmigrodu
1336-1354/
N.
Bogoria
♄
N.
Dembiński
Jakub
z Dembna
Agnieszka
Romaniec
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Gerward
ze Słomowa
Mikołaj
z Bytynia
Katarzyna
N.
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Włodzimierz
Oporowski
N.
z Gieczna
Przedpełk
ze Służewia
Dobiesław
Odrowąż
Jan
Koła
Jadwiga
Gowarczewska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Mroczek
Łopuchowski
ca 1390
Dobroszka
N.
ca 1390
Jan
Gryżyński
♄1407/
Święchna
z Uzarzewa
Jan
Leżeński
1355-1399
Jadwiga
z Graboszewa
ca 1355
Piotr
Kurowski
1369-1463
Jakub
Górka
Dorota
Nałęcz
♄1422/
Dobrogost
Szamotulski
♄1464..1465
Elżbieta
Gorayska
Mikołaj
Lubrański
♄/1401
Elżbieta
Oporowska
♄/1426
Bolesta
z Boniewa
N.
z Latkowa
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Mikołaj
Pakoski
ca 1370
Jachna
ze Służewia
ca 1370
Przecław
z Gułtów
ca 1370
N.
Bogoria
ca 1370
Chwalisław
z Radzanowa
Włodzimierz
Oporowski
N.
z Gieczna
Przedpełk
ze Służewia
x
x
Dobiesław
z Kurozwęk
ca 1320-1397/
N.
Bogoria
Piotr
z Klecia
ca 1320
N.
N.
Jakub
Czelej
Hanka
ze Żmigrodu
Włodek
Charbinowski
ca 1343
Elżbieta
N.
ca 1343
Piotr
Dembiński
Kenna
z Dembna
Jan
Borek
Femka
N.
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Piotr
z Miłosławia
Żegota
z Łopuchowa
Małgorzta
z Bytynia
/1400-1425/
Świątomir
Błociszewski
Jakusz
z Rogalina
Piotr
Iłowiecki
Stanisław
Koleński
Jan
Wyskota
Halszka
Machowska
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Piotr
z Miłosławia
Jan
z Danaborza
Mikołaj
Oporowski
Krystyna
ze Służewia
Dobiesław
Odrowąż
Katarzyna
Koła
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Filip
Bardzki
ca 1390
Ofka
N.
ca 1390
Piotr
Opaliński
ca 1399-1448
Barbara
Łopuchowska
ca 1420-1445/
Borek
Gryżyński
Abraham
Leżeński
ca 1400-/1441
Katarzyna
Kurowska
ca 1399
Łukasz
Górka
♄1475
Katarzyna
Szamotulska
1496-1532
Bernard
Lubrański
♄1443/
Anna
z Boniewa
Jan
z Kosowa
Andrzej
Gryżyński
ca 1400
Małgorzta
N.
ca 1400
Mikołaj
z Nowego Miasta
ca 1400
N.
N.
Wojciech
Pakoski
ca 1400
Witocha
z Gułtów
ca 1400
Wincenty
z Łubowa
ca 1400
Paweł
Radzanowski
Mikołaj
Oporowski
Krystyna
ze Służewia
Andrzej
Gółczewski
Zbigniew
Krzyżanowski
Małgorzata
z Kurozwęk
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Piotr
Jaryczowski
ca 1373
Piotr
Dembiński
Wiernek
Gaboński
Małgorzata
Borek
Mikołaj
Bniński
♄1405/
Małgorzata
z Miłosławia
♄1405/
Mroczko
z Łopuchowa
Helena
N.
Jan
Błociszewski
x
x
Mikołaj
Pogorzelski
Świętosław
Iłowiecki
Dobrogost
Koleński
Hanka
Wyskota
Mikołaj
Bniński
♄1405/
Małgorzata
z Miłosławia
♄1405/
Niemierza
Modliszewski
ca 1390
Tomisław
z Łukowa
Jan
z Grudny
Katarzyna
N.
Andrzej
z Danaborza
Wacław
Raciborski
Małgorzata
Szamotulska
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Dobiesław
Odrowąż
Anna
Schropp
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1419
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
x
x
Non
Notus
ca 1372
Stanisław
Lisiecki
ca 1420
Jan
z Jarogniewic
ca 1420
Dorota
Bnińska
ca 1420
Michał
Bardzki
ca 1420
Małgorzata
N.
ca 1420
Piotr
Opaliński
ca 1429
Małgorzata
Gryżyńska
ca 1429-1515/
Stanisław
Leżeński
ca 1429
Małgorzata
Górka
ca 1429
Lambert
Lubrański
♄1466/
Barbara
z Kosowa
Jan
Żychliński
Maciej
Osiecki
ca 1430
Małgorzata
z Nowego Miasta
ca 1430
Jakub
Krotoski
ca 1430
Katarzyna
z Łobżenicy
ca 1430
Paweł
Radzanowski
Katarzyna
N.
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Andrzej
Gółczewski
Dobiesław
Oleśnicki
/1411-1440
Katarzyna
Gorayska
ca 1390
Mikołaj
Gołogórski
ca 1403
Barbara
Jaryczowska
ca 1403
Bartosz
Dembiński
Stachna
Gabońska
Piotr
Bniński
Barbara
z Łopuchowa
Mikołaj
Pigłowski
Katarzyna
N.
Stanisław
Błociszewski
Apolonia
Lubiatowska
Maciej
Rogaczewski
Stanisław
z Rogalina
Małgorzata
N.
Andrzej
Pogorzelski
Jadwiga
N.
Wojciech
Iłowiecki
Elżbieta
Koleńska
Jan
Bniński
Agnieszka
z Sarnowy
Sędziwój
Grodzicki
Elżbieta
z Cielczy
Jan
Sokołowski
Anna
z Tworzymirek
Wojciech
Modliszewski
ca 1420
Wincenty
Białośliwski
Małgorzata
N.
Andrzej
z Grudny
Katarzyna
N.
Włodko
z Danaborza
Katarzyna
Raciborska
Jan
Oporowski
Zofia
Odrowąż
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Skarbek
ca 1390-1438
Fenna
Buczacka
ca 1393
Krystyn
Lisiecki
ca 1450
Jan
Sędziński
ca 1450
Barbara
Bardzka
ca 1450
Mikołaj
Opaliński
1459-1510
Barbara
Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Mikołaj
Lubrański
ca 1450-1524
Jadwiga
Żychlińska
Piotr
Gostyński
ca 1460
Barbara
Cielecka
ca 1460
Wojciech
Krotoski
ca 1460
Zygmunt
Uhnowski
Mikołaj
Oporowski
Katarzyna
Gółczewska
Andrzej
Sieniński
♄1494
Katarzyna
Gołogórska
1433
Jakub
Dembiński
1427-1490
Agnieszka
Bnińska
x
x
Barbara
N.
Piotr
Błociszewski
Barbara
Rogaczewska
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
N.
Jan
Pogorzelski
Anna
Kruchowska
Piotr
Iłowiecki
Elżbieta
Bnińska
Mikołaj
Strykowski
Anna
Grodzicka
Piotr
Głażewski
Anna
N.
Maciej
Gwiazdowski
Zygmunt
Szołdrski
Anna
Dokowska
Jan
Cykowski
Mikołaj
Mileski
ca 1450
Jadwiga
Palędzka
ca 1450
Wincenty
Białośliwski
Jadwiga
Grudzińska
Jan
Danaborski
Petronela
Oporowska
│
│
│
│
│
│
>1484
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
ca 1410-
Anna
Litwińska
ca 1413
Stanisław
Lisiecki
ca 1480
Jan
Laskowski
ca 1480
N.
Kleparska
ca 1480
Mikołaj
Bardzki
ca 1480
Barbara
Jezierska
ca 1480
Jan
Opaliński
ca 1489-1532/
Barbara
Lubrańska
♄1534/
Jan
Gostyński
ca 1490-1535
Katarzyna
Krotoska
ca 1490
Andrzej
Niszczycki
Jadwiga
Oporowska
Wiktoryn
Sienieński
ca 1463-1530
Elżbieta
Dembińska
Benedykt
Pigłowski
Małgorzata
Lubiatowska
Jan
Rogaliński
Barbara
Pogorzelska
Jan
Sokolnicki
Anna
Dzwonowska
Andrzej
Iłowiecki
Anna
Strykowska
Andrzej
Głażewski
Małgorzata
Gwiazdowska
Jan
Szołdrski
Katarzyna
Cykowska
Jan
Chaławski
Jan
Jabłkowski
ca 1480
Katarzyna
Mileska
ca 1480
Jan
Marcinkowski
ca 1480
Zofia
Rogowska
ca 1480
Mikołaj
Białośliwska
Zofia
Danaborska
│
<1476
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
ca 1480
x
x
Jan
Lisiecki
ca 1510
Agnieszka
Laskowska
ca 1510
Jakub
Smoszewski
ca 1510
Wojciech
Kobierzycki
ca 1509
Anna
Łaszowska
ca 1509
Fabian
Kołdowski
ca 1509
Anna
Bielawska
ca 1509
Jan
Bardzki
ca 1510
Anna
Zagajewska
ca 1510
Jan
Opaliński
1519-1561
Anna
Gostyńska
ca 1520
Stanisław
Niszczycki
1500-1556
Agnieszka
Sienińska
1510
Krzysztof
Pigłowski
Anna
Zielińska
Jan
Jeziorkowski
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
Sokolnicka
Jakub
Iłowiecki
Anna
Głażewska
Jan
Szołdrski
Agnieszka
Chaławska
Wojciech
Jabłkowski
ca 1510
Zofia
Marcinkowska
ca 1510
Adam
Kuszewski
ca 1510
Dorota
Wierzejska
ca 1510
Wojciech
Słupski
Petronela
Białośliwska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Skarbek
ca 1520
Wiktoria
Lubieniecka
ca 1523
Marcin
Lisiecki
ca 1540
Katarzyna
Łubnicka
ca 1540
Wojciech
Smoszewski
ca 1540
Jan
Kobierzycki
ca 1539
Zofia
Kołdowska
ca 1539
Jan
Korzenicki
ca 1539
Maciej
Bardzki
ca 1540
Anna
Opalińska
ca 1540
Krzysztof
Niszczycki
ca 1540-1617
Maciej
Kleczkowski
Andrzej
Pigłowski
Jadwiga
Jeziorkowska
Andrzej
Rogaliński
Katarzyna
Iłowiecka
Maciej
Szołdrski
Anna
Skaławska
Jerzy
Jabłkowski
ca 1540
Felicja
Kuszewska
ca 1540
Jan
Pakszyński
ca 1540
Anna
Słupska
ca 1540
│
ca 1567
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Skarbek
x
x
Mikołaj
Lisiecki
ca 1570
Barbara
Smoszewska
ca 1570
Marcin
Kobierzycki
ca 1569
Anna
Korzenicka
ca 1569
Jan
Bardzki
ca 1570
Elżbieta
Niszczycka
ca 1570
Maciej
Kleczkowski
ca 1570
Elżbieta
Pigłowska
ca 1570
Jan
Rogaliński
ca 1570
Anna
Szołdrska
ca 1570
Nikodem
Jabłkowski
ca 1570
Jadwiga
Pakszyńska
ca 1570
│
│
│
<1591
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Skarbek
Agnieszka
Kadzidłowska
Andrzej
Gzowski
ca 1580
Jan
Czacki
ca 1580
Wojciech
Skrzypiński
ca 1570
Wacław
Doruchowski
ca 1570
Marcin
Lisiecki
ca 1599
Marianna
Kobierzycka
ca 1599
Piotr
Bardzki
ca 1600
Jadwiga
Kleczkowska
ca 1600
Aleksander
Rogaliński
ca 1600
Urszula
Jabłkowska
ca 1600
│
│
│
│
│
│
│
<1629
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Paweł
Lesiewski
ca 1627
x
x
Dorota
Łętkowska
x
x
x
x
Wojciech
Gzowski
ca 1610
Anna
Czacka
ca 1610
Jan
Skrzypiński
ca 1600-/1663
Florentyna
Doruchowska
ca 1600
Stanisław
Lisiecki
ca 1630
Anna
Bardzka
ca 1630
Jan
Rogaliński
ca 1630
Joanna
Zakrzewska
ca 1630
x
x
x
x
x
x
x
x
│
│
│
│
│
│
ca 1638
│
│
<1631
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Michał
Łukoski
Magdalena
Kłobukowska
Wojciech
Kotarski
Marianna
Brzozowska
Wawrzyniec
Bentlejewski
1747-1807
Agnieszka
Wituska
1747
Walenty
Bromirski
1748
Bogumiła
Nadrowska
1748
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Feliks
Łukoski
1761-1819
Barbara
Kotarska
1763-1831
Antoni
Bentlejewski
1763-1834
Agata
Bromirska
1769-1833
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
│
│
│
1799
│
│
1809
│
│
1820
│
│
│
│
│
Feliks
Łukoski
1805
Aniela
Bentlejewska
1805-1884
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
│
1829
│
│
1843
│
│
│
Ludwik
Łukoski
1833-1912
Bronisława
Kossobudzka
1856-1916
│
1879
│
│
Zbigniew
Łukoski
1879-1913
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019