[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Tadeusz Sławiński
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Tadeusz Sławiński
(Tadeusz Maria Sławiński - "Jan Bezłaski”)
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 35 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Andziewicz
1
-1695
Bardzka
2
ca 1630-ca 1630
Bardzki
2
ca 1480-ca 1600
x
1
-ca 1679
Białośliwska
1
-ca 1540
Białośliwski
1
-
Bielawska
2
ca 1509-ca 1509
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
1
ca 1667-?1759
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Błociszewski
1
-
Bnińska
3
ca 1420-ca 1420
Bniński
3
ca 1359->1390
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
Bogoria
4
<1185->1331
Bojanowska
1
ca 1401-ca 1401
Bojanowski
1
ca 1380-ca 1380
Borek
1
-
x
1
-ca 1679
Buczacka
1
ca 1393-ca 1393
Budzisławic
1
<1241->1257
x
1
-
Chaławska
1
-
Chaławski
1
-
Charbinowski
1
ca 1343-ca 1343
Chełmska
1
1480-1480
Chełmski
1
ca 1462-ca 1462
x
1
-ca 1720
x
1
-
Chrząstowska
2
-
Cielecka
1
ca 1460-ca 1460
Cykowska
1
-
Cykowski
1
-
Czacka
1
ca 1610-ca 1610
Czacki
1
ca 1580-ca 1580
Czelej
2
ca 1298-1341
Ćmachowska
1
->1512
Danaborska
1
-
Danaborski
1
-
Dembińska
1
-1510
Dembiński
1
1288-1490
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Dobiesławicz
1
ca 1190-1255
Dokowska
1
-
Doruchowska
1
ca 1600-ca 1600
Doruchowski
1
ca 1570-ca 1570
Dytrykówna
1
-979
Dzwonowska
1
-
Dzwonowski
1
Ujście
-1226
Gabońska
1
-1427
Gaboński
1
-
Gdańska
1
-1288
Gdański
1
-
Gizbert
1
1711-1775
Głażewska
1
-
Głażewski
1
-
x
1
-1764
Gnińska
1
ca 1571-ca 1571
Gniński
1
ca 1419-ca 1511
Gnuszyńska
1
ca 1473-ca 1473
Gnuszyński
1
ca 1452-ca 1452
Gołogórska
1
1433-1433
Gołogórski
1
ca 1403-ca 1403
Gorayska
2
-1496
Gorayski
2
1340-1400
Gostyńska
1
ca 1520-ca 1520
Gostyński
1
ca 1460-1535
Gowarczewska
1
-
Gowarczewski
1
-
Gółczewska
1
-
x
1
-
Górka
2
>1399-ca 1429
Grodzicka
1
-
Grodzicki
1
-
Grudzińska
1
-
Gryżyńska
1
ca 1429->1515
Gryżyński
2
ca 1370-ca 1429
Gwiazdowska
1
-
Gwiazdowski
1
-
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1580-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Iłowiecka
1
-ca 1570
Iłowiecki
1
-
Jabłkowska
1
ca 1600-ca 1600
Jabłkowski
1
ca 1480-ca 1570
Jaryczowska
1
ca 1403-ca 1403
Jaryczowski
1
ca 1373-ca 1373
Jezierska
1
ca 1480-ca 1480
Jeziorkowska
1
-ca 1570
Jeziorkowski
1
-
Kadzidłowska
1
-1764
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Karachowska
1
ca 1447-ca 1447
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kleczkowska
1
ca 1600-ca 1600
Kleczkowski
1
ca 1570-ca 1570
Kleparska
1
ca 1480-ca 1480
x
1
-ca 1520
Kobierzycka
1
ca 1599-ca 1599
Kobierzycki
1
ca 1509-ca 1569
Kobylański
2
ca 1340-ca 1340
Kokalewska
1
ca 1500-ca 1500
Kokalewski
2
ca 1470-ca 1470
Koleńska
1
-
Koleński
1
-
Koła
1
-
Kołdowska
1
ca 1539-ca 1539
Kołdowski
1
ca 1509-ca 1509
Konecki
1
ca 1230->1280
Koniecki
1
1090->1144
Koniecki Comes
1
ca 1090-ca 1090
Korzenicka
1
ca 1569-ca 1569
Korzenicki
1
ca 1539-ca 1539
Kosicka
1
ca 1592-ca 1592
Kosicki
1
ca 1562-ca 1562
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Krotoska
1
ca 1490-ca 1490
Krotoski
1
ca 1430-ca 1460
Kruchowska
1
-
Krzyżanowski
1
-<1411
Kubacka
1
ca 1515-ca 1515
Kubacki
1
ca 1463-ca 1480
Kurnatowska
1
Płońsk
1876-1944
Kurnatowski
1
Słuck
ca 1427-1927
Kurowska
1
ca 1399-ca 1399
Kurowski
1
ca 1339-1463
Kuszewska
1
ca 1540-ca 1540
Kuszewski
1
ca 1510-ca 1510
Laskowska
1
ca 1510-ca 1510
Laskowski
1
ca 1480-ca 1480
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1627-1866
x
1
-
Leżeński
1
1355-ca 1429
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1420-ca 1660
Litwińska
1
ca 1413-ca 1413
Lubiatowska
2
-
Lubieniecka
1
ca 1523-ca 1523
Lubrańska
1
->1534
Lubrański
1
<1401-1524
Łaszowska
1
ca 1509-ca 1509
Łętkowska
1
-1764
Łopuchowska
1
ca 1420->1445
x
1
ca 1360-ca 1390
Łódzki
1
->1399
Łubnicka
1
ca 1540-ca 1540
Machowska
1
-
Madalińska
1
-1764
x
1
-
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
Marcinkowska
1
ca 1510-ca 1510
Marcinkowski
1
ca 1480-ca 1480
Meklemburska
1
-
Meklemburski
1
-
x
1
-1790
x
1
-
Mileska
1
ca 1480-ca 1480
Mileski
1
ca 1450-ca 1450
Młodszy
2
<1259->1300
Modliszewski
1
ca 1390-ca 1420
Moszczeńska
1
Służew
1833-1917
Myślik
1
ca 1731-1797
N
3
1799-1799
N.
57
-1200
Nałęcz
1
->1422
Niegolewska
1
ca 1473-ca 1473
Niemierzewska
1
ca 1512-ca 1512
Niemierzewski
1
ca 1449-ca 1491
Niszczycka
1
ca 1570-ca 1570
Niszczycki
1
1500-1617
Notus
1
ca 1372-ca 1372
Odrowąż
1
-
Oleśnicki
1
<1411-1440
Opalińska
1
ca 1540-ca 1540
Opaliński
1
ca 1399-1561
Opolska
2
-1080
Opolski
2
-
Oporowska
3
-<1426
Oporowski
3
->1398
Orzeszkowska
1
ca 1501-ca 1501
Orzeszkowski
1
ca 1480-ca 1480
Osiecki
1
ca 1430-ca 1430
Pakoski
1
ca 1340-ca 1400
Pakszyńska
1
ca 1570-ca 1570
Pakszyński
1
ca 1540-ca 1540
Palędzka
1
ca 1450-ca 1450
Piast
2
979-1294
Piastówna
1
-
Piekarska
1
ca 1473->1512
Piekarski
1
>1477->1527
Pigłowska
1
ca 1570-ca 1570
Pigłowski
1
-ca 1570
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
1
-ca 1570
Pogorzelski
1
-
Raciborska
1
-
Raciborski
1
-
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Radzanowski
1
-
Rogaczewska
1
-
Rogaczewski
1
-
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Rogaliński
1
ca 1570-ca 1630
Rogowska
1
ca 1480-ca 1480
Romaniec
1
-
x
1
-
x
1
-
Schropp
1
-
Sędziński
1
ca 1450-ca 1450
Sienieński
1
ca 1463-1530
Sienińska
1
1510-1510
Sieniński
1
-1494
Skaławska
1
-ca 1570
x
1
Narty
ca 1390-1764
Skóra
3
-
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Skrzypiński
1
ca 1570-<1663
Sławiński
1
Idzikowiczki
1834-1972
Słupska
1
ca 1540-ca 1540
Słupski
1
-ca 1540
Smoszewska
1
ca 1570-ca 1570
Smoszewski
1
ca 1510-ca 1540
Sokolnicka
1
-ca 1570
Sokolnicki
1
-
Sokołowski
1
-
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Starszy
2
<1243->1241
Strykowska
1
-
Strykowski
1
-
Strzeszkowic
1
<1241->1257
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
x
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
Szadokierski
2
ca 1598-ca 1598
Szamotulska
3
1496-1532
Szamotulski
2
-1464
Szkapa
1
1394-1436
Szołdrska
1
ca 1570-ca 1570
Szołdrski
1
-ca 1570
Szwedzka
1
-
Świdwa Dzwonowski
1
-1403
x
1
-
Trach
1
ca 1398-ca 1398
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-ca 1679
Uhnowski
1
-1500
Ujejska
1
ca 1480-ca 1480
Ujejski
1
1445-1493
x
1
-
x
1
-
Wierzejska
1
ca 1510-ca 1510
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wodzińska
1
-1764
x
1
-
Wyskota
1
-
Zagajewska
1
ca 1510-ca 1510
Zakrzewska
1
ca 1630-ca 1630
Zbąska-Leżeńska
1
ca 1459->1530
Zielińska
1
-
Żychlińska
1
-
Żychliński
1
-
h. Lis
2
<1160->1234
h. Sulima
1
<1210->1229
z Bnina
3
ca 1319-ca 1319
z Boniewa
1
->1466
z Bożegodaru
2
-1424
x
2
-ca 1427
z Chodowa
1
-
z Cielczy
1
-
z Danaborza
1
-
z Dąbrowy Zielonej
1
1230-<1329
z Dembna
1
-1427
z Gieczna
2
-
z Goraja
2
ca 1290-ca 1290
z Graboszewa
1
ca 1355-ca 1355
z Grudny
1
-
z Gułtów
1
ca 1370-ca 1400
z Jarogniewic
1
ca 1420-ca 1420
z Jemielna
1
ca 1193->1223
z Klecia
2
ca 1320-ca 1320
z Kosowa
1
-ca 1450
z Kościelca
1
ca 1240-
z Krzelowa
2
<1300->1344
z Kurozwęk
1
ca 1320-<1411
z Latkowa
1
-
z Łętowic
2
-
z Łobżenicy
1
ca 1430-ca 1430
z Łodzi
5
ca 1110-ca 1244
z Łopuchowa
1
-
z Łódzi
4
ca 1241-ca 1241
z Łubowa
1
ca 1400-ca 1400
z Łukowa
1
-
z Miłosławia
2
->1405
z Młynów
1
1329-1341
z Nietążkowa
1
ca 1448-ca 1448
z Nowego Dworu
1
ca 1295-ca 1325
z Nowego Miasta
1
ca 1400-ca 1430
z Oporowa
1
<1302->1370
z Ostrowa
2
ca 1240-ca 1240
z Pałecznicy
2
<1243->1241
z Przewozu
3
->1406
x
1
-
z Rogalina
1
-ca 1570
z Sarnowy
1
-
z Tworzymirek
1
-
z Uzarzewa
1
-
z Wojnowic
1
ca 1455-ca 1455
z Żyrnik
1
ca 1310-ca 1310
ze Słomowa
1
-
ze Służewia
3
ca 1280-ca 1370
ze Żmigrodu
2
1336->1354
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019