[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Ewa Sławińska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
x
x
x
x
x
x
Non
Notus
ca 1372
Stanisław
Lisiecki
ca 1420
Jan
z Jarogniewic
ca 1420
Dorota
Bnińska
ca 1420
Michał
Bardzki
ca 1420
Małgorzata
N.
ca 1420
Piotr
Opaliński
ca 1429
Małgorzata
Gryżyńska
ca 1429-1515/
Stanisław
Leżeński
ca 1429
Małgorzata
Górka
ca 1429
Lambert
Lubrański
♄1466/
Barbara
z Kosowa
Jan
Żychliński
Maciej
Osiecki
ca 1430
Małgorzata
z Nowego Miasta
ca 1430
Jakub
Krotoski
ca 1430
Katarzyna
z Łobżenicy
ca 1430
Paweł
Radzanowski
Katarzyna
N.
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Andrzej
Gółczewski
Dobiesław
Oleśnicki
/1411-1440
Katarzyna
Gorayska
ca 1390
Mikołaj
Gołogórski
ca 1403
Barbara
Jaryczowska
ca 1403
Bartosz
Dembiński
Stachna
Gabońska
Piotr
Bniński
Barbara
z Łopuchowa
Mikołaj
Pigłowski
Katarzyna
N.
Stanisław
Błociszewski
Apolonia
Lubiatowska
Maciej
Rogaczewski
Stanisław
z Rogalina
Małgorzata
N.
Andrzej
Pogorzelski
Jadwiga
N.
Wojciech
Iłowiecki
Elżbieta
Koleńska
Jan
Bniński
Agnieszka
z Sarnowy
Sędziwój
Grodzicki
Elżbieta
z Cielczy
Jan
Sokołowski
Anna
z Tworzymirek
Wojciech
Modliszewski
ca 1420
Wincenty
Białośliwski
Małgorzata
N.
Andrzej
z Grudny
Katarzyna
N.
Włodko
z Danaborza
Katarzyna
Raciborska
Jan
Oporowski
Zofia
Odrowąż
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
x
x
Stanisław
Bojanowski
ca 1380
Franciszek
Szkapa
1394-1436
Anna
N.
ca 1394
Jakub
Skarbek
ca 1390-1438
Fenna
Buczacka
ca 1393
Krystyn
Lisiecki
ca 1450
Jan
Sędziński
ca 1450
Barbara
Bardzka
ca 1450
Mikołaj
Opaliński
1459-1510
Barbara
Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Mikołaj
Lubrański
ca 1450-1524
Jadwiga
Żychlińska
Piotr
Gostyński
ca 1460
Barbara
Cielecka
ca 1460
Wojciech
Krotoski
ca 1460
Zygmunt
Uhnowski
Mikołaj
Oporowski
Katarzyna
Gółczewska
Andrzej
Sieniński
♄1494
Katarzyna
Gołogórska
1433
Jakub
Dembiński
1427-1490
Agnieszka
Bnińska
x
x
Barbara
N.
Piotr
Błociszewski
Barbara
Rogaczewska
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
N.
Jan
Pogorzelski
Anna
Kruchowska
Piotr
Iłowiecki
Elżbieta
Bnińska
Mikołaj
Strykowski
Anna
Grodzicka
Piotr
Głażewski
Anna
N.
Maciej
Gwiazdowski
Zygmunt
Szołdrski
Anna
Dokowska
Jan
Cykowski
Mikołaj
Mileski
ca 1450
Jadwiga
Palędzka
ca 1450
Wincenty
Białośliwski
Jadwiga
Grudzińska
Jan
Danaborski
Petronela
Oporowska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
>1484
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Świętosław
Kurnatowski
ca 1427
Stanisław
Niemierzewski
ca 1449
Szczepan
Gnuszyński
ca 1452
Dobka
z Wojnowic
ca 1455
Otton
Trach
ca 1398
N.
Bojanowska
ca 1401
Jan
Piekarski
♄1477/
Hińczka
Ujejski
1445-1493
Helena
z Nietążkowa
ca 1448
Mikołaj
Kokalewski
ca 1443
Anna
Karachowska
ca 1447
Jan
Skarbek
ca 1410-
Anna
Litwińska
ca 1413
Stanisław
Lisiecki
ca 1480
Jan
Laskowski
ca 1480
N.
Kleparska
ca 1480
Mikołaj
Bardzki
ca 1480
Barbara
Jezierska
ca 1480
Jan
Opaliński
ca 1489-1532/
Barbara
Lubrańska
♄1534/
Jan
Gostyński
ca 1490-1535
Katarzyna
Krotoska
ca 1490
Andrzej
Niszczycki
Jadwiga
Oporowska
Wiktoryn
Sienieński
ca 1463-1530
Elżbieta
Dembińska
Benedykt
Pigłowski
Małgorzata
Lubiatowska
Jan
Rogaliński
Barbara
Pogorzelska
Jan
Sokolnicki
Anna
Dzwonowska
Andrzej
Iłowiecki
Anna
Strykowska
Andrzej
Głażewski
Małgorzata
Gwiazdowska
Jan
Szołdrski
Katarzyna
Cykowska
Jan
Chaławski
Jan
Jabłkowski
ca 1480
Katarzyna
Mileska
ca 1480
Jan
Marcinkowski
ca 1480
Zofia
Rogowska
ca 1480
Mikołaj
Białośliwska
Zofia
Danaborska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1476
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Kurnatowski
1448
Jakub
Orzeszkowski
ca 1480
Wojciech
Niemierzewski
ca 1470
Barbara
Gnuszyńska
ca 1473
Jan
Chełmski
ca 1462
Stanisław
Gniński
ca 1419
Juda
Piekarski
♄1527/
Beata
Ćmachowska
♄1512/
Hińczka
Kubacki
ca 1463
Helena
Ujejska
ca 1480
Jan
Kokalewski
ca 1470
Jadwiga
Niegolewska
ca 1473
Jan
Skarbek
ca 1480
x
x
Jan
Lisiecki
ca 1510
Agnieszka
Laskowska
ca 1510
Jakub
Smoszewski
ca 1510
Wojciech
Kobierzycki
ca 1509
Anna
Łaszowska
ca 1509
Fabian
Kołdowski
ca 1509
Anna
Bielawska
ca 1509
Jan
Bardzki
ca 1510
Anna
Zagajewska
ca 1510
Jan
Opaliński
1519-1561
Anna
Gostyńska
ca 1520
Stanisław
Niszczycki
1500-1556
Agnieszka
Sienińska
1510
Krzysztof
Pigłowski
Anna
Zielińska
Jan
Jeziorkowski
Mikołaj
Rogaliński
Katarzyna
Sokolnicka
Jakub
Iłowiecki
Anna
Głażewska
Jan
Szołdrski
Agnieszka
Chaławska
Wojciech
Jabłkowski
ca 1510
Zofia
Marcinkowska
ca 1510
Adam
Kuszewski
ca 1510
Dorota
Wierzejska
ca 1510
Wojciech
Słupski
Petronela
Białośliwska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Mikołaj
Kurnatowski
ca 1470
Małgorzata
Orzeszkowska
ca 1501
Stanisław
Niemierzewski
ca 1491
Helena
Chełmska
1480
Jan
Gniński
ca 1470
Urszula
Piekarska
ca 1473-1512/
Bartłomiej
Kubacki
ca 1480
Katarzyna
Kokalewska
ca 1500
Piotr
Skarbek
ca 1520
Wiktoria
Lubieniecka
ca 1523
Marcin
Lisiecki
ca 1540
Katarzyna
Łubnicka
ca 1540
Wojciech
Smoszewski
ca 1540
Jan
Kobierzycki
ca 1539
Zofia
Kołdowska
ca 1539
Jan
Korzenicki
ca 1539
Maciej
Bardzki
ca 1540
Anna
Opalińska
ca 1540
Krzysztof
Niszczycki
ca 1540-1617
Maciej
Kleczkowski
Andrzej
Pigłowski
Jadwiga
Jeziorkowska
Andrzej
Rogaliński
Katarzyna
Iłowiecka
Maciej
Szołdrski
Anna
Skaławska
Jerzy
Jabłkowski
ca 1540
Felicja
Kuszewska
ca 1540
Jan
Pakszyński
ca 1540
Anna
Słupska
ca 1540
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1567
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Wojciech
Kurnatowski
ca 1500
Anna
Niemierzewska
ca 1512
Wojciech
Gniński
ca 1511
Anna
Kubacka
ca 1515
Jan
Skarbek
x
x
Mikołaj
Lisiecki
ca 1570
Barbara
Smoszewska
ca 1570
Marcin
Kobierzycki
ca 1569
Anna
Korzenicka
ca 1569
Jan
Bardzki
ca 1570
Elżbieta
Niszczycka
ca 1570
Maciej
Kleczkowski
ca 1570
Elżbieta
Pigłowska
ca 1570
Jan
Rogaliński
ca 1570
Anna
Szołdrska
ca 1570
Nikodem
Jabłkowski
ca 1570
Jadwiga
Pakszyńska
ca 1570
│
ca 1530
│
│
<1541
│
│
│
│
<1591
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Dobrogost
Kurnatowski
ca 1549
Zofia
Gnińska
ca 1571
Jan
Kosicki
ca 1562
Stanisław
Skarbek
Agnieszka
Kadzidłowska
Andrzej
Gzowski
ca 1580
Jan
Czacki
ca 1580
Wojciech
Skrzypiński
ca 1570
Wacław
Doruchowski
ca 1570
Marcin
Lisiecki
ca 1599
Marianna
Kobierzycka
ca 1599
Piotr
Bardzki
ca 1600
Jadwiga
Kleczkowska
ca 1600
Aleksander
Rogaliński
ca 1600
Urszula
Jabłkowska
ca 1600
│
1590
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1629
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
Kurnatowski
ca 1592-/1660
Helena
Kosicka
ca 1592
Krzysztof
Szadokierski
ca 1598
Paweł
Lesiewski
ca 1627
x
x
Dorota
Łętkowska
x
x
x
x
Wojciech
Gzowski
ca 1610
Anna
Czacka
ca 1610
Jan
Skrzypiński
ca 1600-/1663
Florentyna
Doruchowska
ca 1600
Stanisław
Lisiecki
ca 1630
Anna
Bardzka
ca 1630
Jan
Rogaliński
ca 1630
Joanna
Zakrzewska
ca 1630
x
x
x
x
x
x
x
x
│
ca 1627
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1638
│
│
<1631
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Kurnatowski
ca 1628
Barbara
Szadokierska
ca 1628
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
│
ca 1654
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
Kurnatowski
1656-1699
Anna
Andziewicz
♄1695
Rafał
Hazler
1656
Katarzyna
N.
1659
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
│
│
│
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
│
│
│
1843
│
│
│
Aleksander
Sławiński
ca 1851
Tekla
Dziakowicz
1851-1928
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
│
│
│
1874
│
│
│
Seweryn
Sławiński
1876-1942
Helena
Kurnatowska
1880-1974
│
1911
│
│
Ewa
Sławińska
1912-2007
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019