[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Maria.1 Sieniawska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
Kacper
Sieniawski
ca 1751
Mariana
N.
ca 1749
Mikołaj
Paszkowski
ca 1747-1797
Łucja
Strojnowska
ca 1740-1797/
Wojciech
Głuszek
/1763-1784/
Katarzyna
Wieczorska
ca 1748-1784/
Jan
Zbrowski
ca 1749
Agnieszka
Potyralska
ca 1753
Walenty
Stańkowski
ca 1744
Agata
N.
ca 1744
Paweł
Ciszkowski
ca 1734
Marianna
N.
ca 1734
x
x
x
x
Jan
Marcinkowski
ca 1733-/1823
Apolonia
Murawska
ca 1733-1823
Jacek
Badowski
ca 1742-1831
Anna
Wiśniewska
1769-1807
Jakub
Węglewski
ca 1777
Marianna
Połaczewska
ca 1781
Jan
Kopyciński
ca 1760
Zofia
Wrochna
ca 1764
Andrzej
Ziółkowski
ca 1773-1829
Zofia
Brochniak
1774-1847
│
│
│
│
│
1766
│
│
1770
│
│
│
│
│
│
│
│
1774
│
│
1784
│
│
│
│
│
│
1797
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Józef
Sieniawski
1772-1829
Helena
Paszkowska
1770-1854
Dionizy
Głuszkiewicz
ca 1772-1821/
Marianna
Zbrowska
1776-/1817
Wojciech
Morawski
ca 1774-1825/
Franciszka
N
ca 1774-1825/
Walenty
Jaworski
1780-1837/
Marianna
Koszycka
1764-1837
Marcin
Stańkowski
1764-1838/
Marianna
Gaworek
ca 1763-1838
Adam
Szczepłek
ca 1780
Konstancja
Kłosek
ca 1780
Wojciech
Jarek
ca 1780-/1824
Klara
Ciszkowska
ca 1754-1839
Piotr
Michalik
ca 1788
Marianna
Ptak
ca 1788
Antoni
Połątkiewicz
ca 1776-1865
Anna
Łabocka?
ca 1776
Józef
Niesiobędzki
ca 1776-1826
Anna
Marcinkowska
ca 1781-1831
Jan
Badowski
1801-1855
Elżbieta
Węglewska
1801
Wojciech
Kopyciński
1781-1849
Józefa
Ziółkowska
1805-1870
│
1797
│
│
1793
│
│
│
│
│
│
│
│
1806
│
│
│
│
│
│
│
│
1808
│
│
1821
│
│
1818
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Szymon
Sieniawski
1797-1819/
Zofia
Głuszkiewicz
1800-/1850
Marcin
Morawski
1792-/1856
Otolia
Jaworska
1804-1856
Ignacy
Stańkowski
1818-1844
Katarzyna
Szczepłek
1806-1870
Antoni
Jarek
1803
Marianna
Michalik
1808-1880
Bogumił
Bagiński
1814-1847
Karolina
Reymann
1813
Jakub
Szymański
1815
Augustyna
Mallon
1823
Tomasz
Połątkiewicz
1796-1862/
Aniela
Niesiobędzka
1809-1856/
Antoni
Badowski
1824-1865
Franciszka
Kopycińska
1820-1886
│
1818
│
│
1825
│
│
1838
│
│
1824
│
│
│
│
│
│
1832
│
│
1850
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Sieniawski
1823-1871
Katarzyna
Morawska
1838
Walenty
Stańkowski
1839-1881/
Julianna
Jarek
1840-1881/
Fryderyk
Bagiński
1843-1906
Otylia
Szymańska
1845-1940
Adam
Połątkiewicz
1838-1917
Marianna
Badowska
1856-1929
│
│
│
1858
│
│
│
│
1891
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1867-1944
Józefa
Stańkowska
1871-1951
Adolf
Bagiński
1869-1930
Matylda
Połątkiewicz
1881-1971
│
1898
│
│
ca 1899
│
│
│
Aleksander
Sieniawski
1897-1965
Leokadia
Bagińska
1902-1962
│
1921
│
│
Maria
Sieniawska
1935-1976
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019