[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
So
Bp
Nav
x
Wacław Kurnatowski
1884-1929
Rypin
Zofia Drwęska
1890-1966
Warszawa
Michał Kurnatowski
1844-1927
Miłaszewo - pow. nowogródzki gub. mińska
Helena Kossobudzka
1847-1909
Strupczewo Małe
Roch Drwęski
1851-1906
Poznań
Maria Drwęska
1870-1951
Poznań
Aleksander Kurnatowski
1812-1851
Izabelin
Romana Haciska
ca 1818-1868
Aleksander Kossobudzki
1820-1888
Wyskoki
Julianna Lesiewska
1821-1862
Jacków gmina Grabów.
Wiktor Drwęski
1818-1876
Buk
Marianna Urbanowska
1810-1897
Chudobczyce
Bronisław Drwęski
1843-1891
Poznań
Bronisława Drwęska
1841-1876
Władysław Kurnatowski
1749-1824
Felicjana Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy Haciski
1797
Kazimiera N
1799
Felicjan Kossobudzki
1763-1841
Krzemieniew
Estera Szadokierska
1790-1866
Grzegorzewo
Franciszek Lesiewski
1794-1866
Rogaszyn
Marianna Gzowska
1800-1864
Głogowa
Roch Drwęski
1785-1840
Choryń
Honorata Lutomska
1792-1835
Turkowo
x x
x x
Edmund Drwęski
1812-1871
Florentyna Ryll
1819-1895
Tomasz Drwęski
1793-1863
Choryń
Antonina Chłapowska
1809-1882
Bogusław Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra Hazler
♄1791
Samuel Bieniaszewski
1729
Anna Myślik
ca 1731-1797
Jerzy Kossobudzki
1720-/1810
Kowal
Teresa Wieszczycka
ca 1720-1812/
x x
x x
Józef Lesiewski
ca 1758-
Joanna Skarbek
1764
Narty
Ignacy Gzowski
1760-1824
Osówek
Teresa Bielawska
ca 1761
Piotr Drwęski
1732-1795
Krobia
Wiktoria Bielińska
1753-1801
Choryń
Jan Lutomski
1760-1825
Turkowo
Katarzyna Urbanowska
1764-1794
x x
x x
= 24 =
= 25 =
Karol Ryll
Józefa Puchalska
Józef Drwęski
♄1815
Honorata Będkowska
1772-
Czarne Piątkowo
Jan Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia Stankar
ca 1690
Hieronim Hazler
ca 1677-1765
Anna Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna Gizbert
1711-1775
Stanisław Kossobudzki
ca 1650
x x
x x
x x
x x
x x
x x
x x
Maciej Lesiewski
1721-
Kunegunda Piwo
ca 1721-
x x
Franciszka Madalińska
Wojciech Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta Sułkowska
ca 1739
Antoni Bielawski
ca 1730-/1776
Anna Bobrowska
ca 1730
Tadeusz Drwęski
1711-1795
Ślepuchowo
Marianna Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał Bieliński
1705-1783
Wiktoria Hersztopska
1710-1773
Stanisław Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula Hermanowska
1743-1766
Mórkowo
x x
x x
x x
x x
= 96 =
= 97 =
Jan Będkowski
1728-1784
Anna Budziszewska
1727-1794
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019