[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Stanisława Makowska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
So
Bp
Nav
Stanisława
1904-1982
Józefów
Ignacy Makowski
1866
Jeżów
Apolonia Lubczyńska
1866
Józefów
Stanisław Makowski
1831-1894
Anna Nielepkowicz
1839
Adam Lubczyński
1842
Tekla Zientarska
1845
Józefów
Wojciech Makowski
1775-1855
Jeżów
Franciszka Kucikowicz
1791-1861
Jan Nielepkowicz
1801-1877
Jeżów
Agnieszka Napartowicz
1819-1882
Jeżów
Andrzej Lubczyński
1799-
Petrykozy
Józefa Nowicka
1815
Michałów
Julian Zientarski
1826
Stefanów kolonia
Marianna Wazińska
1827-1860
Witkowice
Karol Makowski
1727-1802
Marianna Gocał
1728-1807
Andrzej Kucikowicz
ca 1756
Agnieszka Ciołkowicz
ca 1756
Leonard Nielepkowicz
1771
Joanna Maciołek
1780
Franciszek Napartowicz
1789-1824
Józefa Szwaczyńska
1795
Franciszek Lubczyński
♄/1834
Łucja Markoska
1766-1834
Gielniów
Józef Nowicki
1777
Gmosin
Franciszka Struzieńska
1790
Andrzej Zientarski
1794
Marianna Jaworska
1794
Kazimierz Waziński
1805-1830
Będków
Katarzyna Kotlińska
1800
Tworzyjanki
Grzegorz Napartowicz
1745-1819
Małgorzata Sędkowska
ca 1758-1819/
Bartłomiej Szwaczyński
1764-1813
Kunegunda Paszkowska
1763-1833
Stanisław Zientarski
ca 1773
Helena Celigowska
ca 1773
Franciszek Jaworski
ca 1773
Katarzyna N.
ca 1773
Kazimierz Waziński
1767-1817
Brygida Migacz
1773-1837
Wojciech Kotliński
1761-1812
Teresa Wieczorek
1772-1836
Balcer Waziński
1746
Łucja N.
ca 1746
Piotr Migacz
ca 1752
Zofia N.
ca 1752
Jakub Wieczorek
ca 1751
Łucja N.
ca 1751
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019