[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
x x
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 14 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Adamowicz
1
1793-1840
Andziewicz
1
-1695
Badowska
1
Warszawa
1856-1929
Badowski
1
Szymanów
1721-1865
Bagińska
1
Warszawa
1902-1962
Bagiński
1
Modlin
1814-1930
Baranowska
1
ca 1820-ca 1820
Bardzka
1
ca 1630-ca 1630
Bardzki
1
ca 1570-ca 1600
x
1
-ca 1679
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Będkowski
1
1728-1784
Bieczyńska
3
-
Bielawska
1
ca 1761-ca 1761
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
3
ca 1667-?1759
Bieliński
2
Poznań
1705-1783
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Bilewicz
1
Podbrzezie
1808-1808
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
x
1
-ca 1679
Brochniak
1
Pęcław
1774-1847
Budziszewska
1
1727-1794
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
x
1
-ca 1720
x
1
-
Choińska
3
ca 1670-ca 1670
Choiński
3
-ca 1670
Cielecka
2
-1710
Ciszkowska
1
ca 1754-1839
Ciszkowski
1
ca 1734-ca 1734
Czacka
1
ca 1610-ca 1610
Czacki
1
ca 1580-ca 1580
Czepanko
1
ca 1800-ca 1800
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Doruchowska
1
ca 1600-ca 1600
Doruchowski
1
ca 1570-ca 1570
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Szamotuły
ca 1592-1906
Gajdamowicz
1
Podbrzezie
1798-1894
Gaworek
1
ca 1763-1838
Gizbert
1
1711-1775
Głuszek
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1728->1784
Głuszkiewicz
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1772-<1850
Gnińska
1
ca 1571-ca 1571
Gniński
1
ca 1511-ca 1511
Grejciun
1
ca 1797-ca 1797
Gudowicz
1
Giedrojcie
ca 1798-1827
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1580-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Hermanowska
2
Mórkowo
1743-1766
Hermanowski
2
ca 1680-1756
Hersztopska
2
Poznań
1710-1773
Hersztopski
2
Teki
ca 1600-1710
Jabłkowska
1
ca 1600-ca 1600
Jabłkowski
1
ca 1570-ca 1570
Jackiewicz
1
Niemenczyn
ca 1782-1905
Jarek
1
Siennica
ca 1780->1881
Jaros
1
Czersk
ca 1743-ca 1743
Jaworska
1
Budków
1804-1856
Jaworski
1
1780->1837
Kadzidłowska
1
-1764
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kąkolewska
2
ca 1600-ca 1600
Kąkolewski
1
-ca 1600
Kiełpińska
2
-<1726
Kleczkowska
1
ca 1600-ca 1600
Kleczkowski
1
ca 1570-ca 1570
Kleist
2
-1714
Kłosek
1
ca 1780-ca 1780
Kobierzycka
1
ca 1599-ca 1599
Kobierzycki
1
ca 1569-ca 1569
Kopycińska
1
Pęcław
1820-1886
Kopyciński
1
Grzmucin - Skaryszew
ca 1760-1849
Korzenicka
1
ca 1569-ca 1569
Kosicka
1
ca 1592-ca 1592
Kosicki
1
ca 1562-ca 1562
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Koszutska
6
-ca 1670
Koszutski
7
-
Koszycka
1
1764-1837
Koźmińska
3
->1695
Koźmiński
3
-
Kubacka
1
ca 1515-ca 1515
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Słuck
ca 1500-1929
Kuziej
1
ca 1804-1874
Latarska
3
-
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1627-1866
x
1
-
Leszczewska
1
Niemenczyn
ca 1786-ca 1786
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1570-ca 1660
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
2
Turkwo
<1695-1825
Łabocka?
1
ca 1776-ca 1776
Łętkowska
1
-1764
Mackiewicz
1
Giedrojcie
ca 1793-1857
Madalińska
1
-1764
x
1
-
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
Mallon
1
1823-1823
x
1
-
Marcinkowska
1
Wielodróż
ca 1781-1831
Marcinkowski
1
Obtyte
ca 1733-<1823
Marszewska
3
-ca 1670
x
3
-
Miaskowska
3
-
Michalik
1
Siennica
ca 1788-1880
x
1
-1790
x
1
-
Mikielis
1
Werki
ca 1845-ca 1845
Minkiel
1
-ca 1845
Modliborska
2
-
Morawska
1
Ostrążna
1838-1838
Morawski
1
Marcinków
ca 1774-<1856
Murawska
1
Wielodróż
ca 1733-1823
Myślik
1
ca 1731-1797
N
3
ca 1697-1773
N.
10
ca 1749-ca 1749
Niemierzewska
1
ca 1512-ca 1512
Niesiobędzka
1
Pułtusk
1809->1856
x
1
Gzowo
ca 1776-1826
Niszczycka
1
ca 1570-ca 1570
Notus
2
-1871
Olewińska
2
-1705
Olewiński
2
-
Ossowska
2
-<1725
Pakszyńska
1
ca 1570-ca 1570
Paszkowska
1
Drzewica - Powiat opoczyński
1770-1854
Paszkowski
1
Drzewica
ca 1747-1797
Perwejnis
1
Niemenczyn
1789-1917
Pigłowska
1
ca 1570-ca 1570
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
3
-1705
Połaczewska
1
ca 1781-ca 1781
Połątkiewicz
1
Augustów pod Grodnem
ca 1776-1971
Ponińska
3
Środa
>1695->1695
Poniński
3
->1695
Potyralska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1753-ca 1753
Potyralski
1
ca 1730-?1783
Ptak
1
ca 1788-ca 1788
Puchalska
1
-1819
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Rasymowicz
1
-1808
Reymann
1
1813-1813
Rodziewicz
1
Niemenczyn
1788-1878
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Rogaliński
1
ca 1570-ca 1630
Rokosowska
2
-ca 1650
x
1
-
x
1
-
Rusiecka
1
ca 1802-ca 1802
Ryll
1
1819-1895
Sapieńska
1
-ca 1600
x
1
-
Sieniawski
1
Rodem z miasta Sochaczewa
ca 1751-2004
Skarbek
1
Narty
1764-1764
Skórzewska
3
ca 1700->1786
Skórzewski
3
ca 1670-<1742
Skrybianka
3
ca 1640-1694
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Skrzypiński
1
ca 1570-<1663
Smoszewska
1
ca 1570-ca 1570
Sokołowska
1
ca 1802-ca 1802
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Stańkowska
1
Radachówka
1871-1951
Stańkowski
1
Warszawa
ca 1744->1881
Strojnowska
1
ca 1740->1797
Strzedzińska
1
Korkożyszki
1817-1817
Strzedziński
1
ca 1796-ca 1796
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
x
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
Szadokierski
2
ca 1598-ca 1598
Szczepłek
1
Glina
ca 1780-1870
Szczodrowska
3
Szamotuły
ca 1613-ca 1613
Szołdrska
1
ca 1570-ca 1570
Szymańska
1
1845-1940
Szymański
1
1815-1815
x
1
-
x
2
-
Tomaszewski
1
Korkożyszki
ca 1792-1813
Trabuć
1
ca 1796-ca 1796
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-ca 1679
x
3
-
x
1
-
x
1
-
Urbanowska
3
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Walkiewicz
1
-ca 1845
Werkowska
1
Dasiańce
1920-2006
Werkowski
1
Niemenczyn
ca 1788-1895
Węglewska
1
Oporów
1801-1801
Węglewski
1
ca 1777-ca 1777
Węsierska
2
1714-1758
Węsierski
2
-1714
Wieczorska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1748->1784
Wieczorski
1
ca 1720-<1766
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wilkoszewska
1
1721-1721
Wilska
2
ca 1680-ca 1680
Wiśniewska
1
Borchów
1769-1807
Wodzińska
1
-1764
Wojtkiewicz
1
Podbrzezie
ca 1798-ca 1839
x
1
-
Woytkiewicz
1
-1818
Wrochna
1
ca 1764-ca 1764
Zakrzewska
3
ca 1630-ca 1630
Zakrzewski
2
1690-1690
Zawadzka
2
Książ
ca 1612-ca 1612
Zawadzki
2
-ca 1612
Zbrowska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
1776-<1817
Zbrowski
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1749-ca 1749
Ziółkowska
1
Czersk
1805-1870
Ziółkowski
1
Pęcław
ca 1773-1829
Żukowska
1
Podbrzezie
1886->1913
Żukowski
1
Podbrzezie
1818-ca 1839
Żychlińska
1
-
Żylewicz
1
Czekiszki
ca 1816-1997
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019