[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
x x
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 8 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Adamowicz
1
1793-1840
Badowska
1
Warszawa
1856-1929
Badowski
1
Szymanów
1801-1865
Bagińska
1
Warszawa
1902-1962
Bagiński
1
Modlin
1814-1930
Baranowska
1
ca 1820-ca 1820
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Bielawska
1
ca 1761-ca 1761
Bielińska
1
Choryń
1753-1801
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
1729-1729
Bilewicz
1
Podbrzezie
1808-1808
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
Ciszkowska
1
ca 1754-1839
Czepanko
1
ca 1800-ca 1800
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Krobia
1732-1906
Gajdamowicz
1
Podbrzezie
1798-1894
Gaworek
1
ca 1763-1838
Głuszkiewicz
1
Nowe Miasto nad Pilicą
ca 1772-<1850
Grejciun
1
ca 1797-ca 1797
Gudowicz
1
Giedrojcie
ca 1798-1827
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
1760-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Słuck
1731-1791
Jackiewicz
1
Niemenczyn
ca 1782-1905
Jarek
1
Siennica
ca 1780->1881
Jaworska
1
Budków
1804-1856
Jaworski
1
1780->1837
Kłosek
1
ca 1780-ca 1780
Kopycińska
1
Pęcław
1820-1886
Kopyciński
1
Grzmucin - Skaryszew
1781-1849
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
1720-1888
Koszycka
1
1764-1837
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Słuck
1708-1929
Kuziej
1
ca 1804-1874
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1758-1866
Leszczewska
1
Niemenczyn
ca 1786-ca 1786
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
1
Turkowo
1760-1825
Łabocka?
1
ca 1776-ca 1776
Mackiewicz
1
Giedrojcie
ca 1793-1857
Mallon
1
1823-1823
Marcinkowska
1
Wielodróż
ca 1781-1831
Michalik
1
Siennica
ca 1788-1880
Mikielis
1
Werki
ca 1845-ca 1845
Minkiel
1
-ca 1845
Morawska
1
Ostrążna
1838-1838
Morawski
1
Marcinków
ca 1774-<1856
Myślik
1
ca 1731-1797
N
2
ca 1774->1825
Niesiobędzka
1
Pułtusk
1809->1856
Niesiobędzki
1
Gzowo
ca 1776-1826
Notus
2
-1871
Paszkowska
1
Drzewica - Powiat opoczyński
1770-1854
Perwejnis
1
Niemenczyn
1789-1917
Połątkiewicz
1
Augustów pod Grodnem
ca 1776-1971
Ptak
1
ca 1788-ca 1788
Puchalska
1
-1819
Rasymowicz
1
-1808
Reymann
1
1813-1813
Rodziewicz
1
Niemenczyn
1788-1878
Rusiecka
1
ca 1802-ca 1802
Ryll
1
1819-1895
x
1
-
Sieniawski
1
Drzewica
1772-2004
Skarbek
1
Narty
1764-1764
Sokołowska
1
ca 1802-ca 1802
Stańkowska
1
Radachówka
1871-1951
Stańkowski
1
Karczew
1764->1881
Strzedzińska
1
Korkożyszki
1817-1817
Strzedziński
1
ca 1796-ca 1796
Szadokierska
1
Grzegorzewo
1790-1866
Szczepłek
1
Glina
ca 1780-1870
Szymańska
1
1845-1940
Szymański
1
1815-1815
Tomaszewska
1
1845-1891
Tomaszewski
1
Korkożyszki
ca 1792-1813
Trabuć
1
ca 1796-ca 1796
Urbanowska
2
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Walkiewicz
1
-ca 1845
Werkowska
1
Dasiańce
1920-2006
Werkowski
1
Niemenczyn
ca 1788-1895
Węglewska
1
Oporów
1801-1801
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
Wojtkiewicz
1
Podbrzezie
ca 1798-ca 1839
Woytkiewicz
1
-1818
Zbrowska
1
Nowe Miasto nad Pilicą
1776-<1817
Ziółkowska
1
Czersk
1805-1870
Żukowska
1
Podbrzezie
1886->1913
Żukowski
1
Podbrzezie
1818-ca 1839
Żylewicz
1
Czekiszki
ca 1816-1997
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019