[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Kacper
Sieniawski
ca 1751
Mariana
N.
ca 1749
Mikołaj
Paszkowski
ca 1747-1797
Łucja
Strojnowska
ca 1740-1797/
Wojciech
Głuszek
/1763-1784/
Katarzyna
Wieczorska
ca 1748-1784/
Jan
Zbrowski
ca 1749
Agnieszka
Potyralska
ca 1753
Walenty
Stańkowski
ca 1744
Agata
N.
ca 1744
Paweł
Ciszkowski
ca 1734
Marianna
N.
ca 1734
x
x
x
x
Jan
Marcinkowski
ca 1733-/1823
Apolonia
Murawska
ca 1733-1823
Jacek
Badowski
ca 1742-1831
Anna
Wiśniewska
1769-1807
Jakub
Węglewski
ca 1777
Marianna
Połaczewska
ca 1781
Jan
Kopyciński
ca 1760
Zofia
Wrochna
ca 1764
Andrzej
Ziółkowski
ca 1773-1829
Zofia
Brochniak
1774-1847
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
x
x
x
x
x
x
x
x
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Jan
Będkowski
1728-1784
Anna
Budziszewska
1727-1794
│
│
│
│
│
1766
│
│
1770
│
│
│
│
│
│
│
│
1774
│
│
1784
│
│
│
│
│
│
1797
│
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Józef
Sieniawski
1772-1829
Helena
Paszkowska
1770-1854
Dionizy
Głuszkiewicz
ca 1772-1821/
Marianna
Zbrowska
1776-/1817
Wojciech
Morawski
ca 1774-1825/
Franciszka
N
ca 1774-1825/
Walenty
Jaworski
1780-1837/
Marianna
Koszycka
1764-1837
Marcin
Stańkowski
1764-1838/
Marianna
Gaworek
ca 1763-1838
Adam
Szczepłek
ca 1780
Konstancja
Kłosek
ca 1780
Wojciech
Jarek
ca 1780-/1824
Klara
Ciszkowska
ca 1754-1839
Piotr
Michalik
ca 1788
Marianna
Ptak
ca 1788
Antoni
Połątkiewicz
ca 1776-1865
Anna
Łabocka?
ca 1776
Józef
Niesiobędzki
ca 1776-1826
Anna
Marcinkowska
ca 1781-1831
Jan
Badowski
1801-1855
Elżbieta
Węglewska
1801
Wojciech
Kopyciński
1781-1849
Józefa
Ziółkowska
1805-1870
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
x
x
x
x
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
Karol
Ryll
Józefa
Puchalska
Józef
Drwęski
♄1815
Honorata
Będkowska
1772-
Kazimierz
Tomaszewski
ca 1792
Marcjanna
Trabuć
ca 1796
Józef
Strzedziński
ca 1796
Marcjanna
Czepanko
ca 1800
│
1797
│
│
1793
│
│
│
│
│
│
│
│
1806
│
│
│
│
│
│
│
│
1808
│
│
1821
│
│
1818
│
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
>1794
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Szymon
Sieniawski
1797-1819/
Zofia
Głuszkiewicz
1800-/1850
Marcin
Morawski
1792-/1856
Otolia
Jaworska
1804-1856
Ignacy
Stańkowski
1818-1844
Katarzyna
Szczepłek
1806-1870
Antoni
Jarek
1803
Marianna
Michalik
1808-1880
Bogumił
Bagiński
1814-1847
Karolina
Reymann
1813
Jakub
Szymański
1815
Augustyna
Mallon
1823
Tomasz
Połątkiewicz
1796-1862/
Aniela
Niesiobędzka
1809-1856/
Antoni
Badowski
1824-1865
Franciszka
Kopycińska
1820-1886
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
x
x
x
x
Edmund
Drwęski
1812-1871
Florentyna
Ryll
1819-1895
Tomasz
Drwęski
1793-1863
Antonina
Chłapowska
1809-1882
Michał
Żukowski
Marcjanna
Woytkiewicz
Wincenty
Bilewicz
Marianna
Rasymowicz
Wincenty
Werkowski
ca 1788
Marcjanna
Rodziewicz
1788-1878
Jan
Jackiewicz
ca 1782
Józefata
Leszczewska
ca 1786
Wawrzyniec
Perwejnis
1789-1852
Rozalia
Kuziej
ca 1804-1874
Józef
Tomaszewski
1813
Małgorzata
Strzedzińska
1817
Wincenty
Gajdamowicz
1798
Rozalia
Adamowicz
1793-1840
Kazimierz
Wojtkiewicz
ca 1798
Ewa
Sokołowska
ca 1802
Antoni
Mackiewicz
ca 1793
Anna
Grejciun
ca 1797
Onufry
Gudowicz
ca 1798
Petronela
Rusiecka
ca 1802
│
1818
│
│
1825
│
│
1838
│
│
1824
│
│
│
│
│
│
1832
│
│
1850
│
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
1839
│
│
│
│
│
│
1817
│
│
1803
│
│
│
│
1839
│
│
1810
│
│
1819
│
│
│
│
1819
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Sieniawski
1823-1871
Katarzyna
Morawska
1838
Walenty
Stańkowski
1839-1881/
Julianna
Jarek
1840-1881/
Fryderyk
Bagiński
1843-1906
Otylia
Szymańska
1845-1940
Adam
Połątkiewicz
1838-1917
Marianna
Badowska
1856-1929
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Wiktor
Drwęski
1818-1876
Marianna
Urbanowska
1810-1897
Bronisław
Drwęski
1843-1891
Bronisława
Drwęska
1841-1876
Non
Notus
♄
Non
Notus
♄
Jakub
Żylewicz
ca 1816
Marianna
Baranowska
ca 1820
Wincenty
Żukowski
1818
Marianna
Bilewicz
1808
Mateusz
Minkiel
♄
Rozalia
Walkiewicz
♄
Adam
Werkowski
1836-?1911
Karolina
Jackiewicz
1841-1905
Gabriel
Perwejnis
1837-1898
Anna
Tomaszewska
1845-1891
Ignacy
Gajdamowicz
1811
Petronella
Wojtkiewicz
ca 1839
Antoni
Mackiewicz
1814
Karolina
Gudowicz
1827
│
│
│
1858
│
│
│
│
1891
│
│
│
│
1843
│
│
1840
│
│
1867
│
│
│
│
│
│
1838
│
│
│
│
1861
│
│
1866
│
│
1856
│
│
1852
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1867-1944
Józefa
Stańkowska
1871-1951
Adolf
Bagiński
1869-1930
Matylda
Połątkiewicz
1881-1971
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Roch
Drwęski
1851-1906
Maria
Drwęska
1870-1951
Non
Notus
♄
Antonina
Żylewicz
ca 1837
Maciej
Żukowski
ca 1839
Franciszka
Mikielis
ca 1845
Wincenty
Werkowski
1866-1912
Michalina
Perwejnis
1867-1917
Ignacy
Gajdamowicz
1857
Anna
Mackiewicz
1857
│
1898
│
│
ca 1899
│
│
1874
│
│
│
│
│
│
1865
│
│
1894
│
│
1881
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Sieniawski
1897-1965
Leokadia
Bagińska
1902-1962
Wacław
Kurnatowski
1884-1929
Zofia
Drwęska
1890-1966
Adam
Żylewicz
1871
Zofia
Żukowska
1886-1913/
Stanisław
Werkowski
1895
Wiktoria
Gajdamowicz
1894
│
1921
│
│
1908
│
│
1907
│
│
1915
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1936-2004
Barbara
Kurnatowska
1919-1995
Mieczysław
Żylewicz
1913-1997
Paulina
Werkowska
1920-2006
│
│
│
1939
│
│
│
x
x
x
x
│
│
│
x
x
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019