[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Andrzej Szymański
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Andrzej Szymański
(Andrzej Szymański)
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 20 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Andziewicz
1
-1695
Bardzka
2
ca 1630-ca 1630
Bardzki
2
ca 1480-ca 1600
x
1
-ca 1679
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Będkowski
1
1728-1784
Białośliwska
1
-ca 1540
Białośliwski
1
-
Bieczyńska
3
-
Bielawska
2
ca 1509-ca 1509
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
3
ca 1667-?1759
Bieliński
2
Poznań
1705-1783
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Błociszewski
1
-
Bnińska
3
ca 1420-ca 1420
Bniński
3
ca 1359->1390
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
Bogoria
2
ca 1370-ca 1370
Bojanowska
1
ca 1401-ca 1401
Bojanowski
1
ca 1380-ca 1380
Borek
1
-
x
1
-ca 1679
Buczacka
1
ca 1393-ca 1393
Budek
1
Komorów
1802-1866
Budziszewska
1
1727-1794
x
1
-
Chaławska
1
-
Chaławski
1
-
Charbinowski
1
ca 1343-ca 1343
Chełmska
1
1480-1480
Chełmski
1
ca 1462-ca 1462
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
x
1
-ca 1720
x
1
-
Choińska
3
ca 1670-ca 1670
Choiński
3
-ca 1670
Chrząstowska
2
-
Cielecka
3
ca 1460-ca 1460
Cykowska
1
-
Cykowski
1
-
Czacka
1
ca 1610-ca 1610
Czacki
1
ca 1580-ca 1580
Czelej
1
-
Ćmachowska
1
->1512
Danaborska
1
-
Danaborski
1
-
Dembińska
1
-1510
Dembiński
1
1427-1490
Dębkowska
1
Konopnica
1812-1854
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Dokowska
1
-
Doruchowska
1
ca 1600-ca 1600
Doruchowski
1
ca 1570-ca 1570
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Szamotuły
ca 1592-1906
Dzwonowska
1
-
Gabońska
1
-1427
Gaboński
1
-
Gizbert
1
1711-1775
Głażewska
1
-
Głażewski
1
-
x
1
-1764
Gnińska
1
ca 1571-ca 1571
Gniński
1
ca 1419-ca 1511
Gnuszyńska
1
ca 1473-ca 1473
Gnuszyński
1
ca 1452-ca 1452
Gołogórska
1
1433-1433
Gołogórski
1
ca 1403-ca 1403
Gorayska
2
-1496
Gorayski
1
1340-1400
Gostyńska
1
ca 1520-ca 1520
Gostyński
1
ca 1460-1535
Gółczewska
1
-
Górka
1
1475-ca 1429
Grodzicka
2
Chrzczonowice
1833-1886
Grodzicki
2
Stara Wieś
1777-1844
Grudzińska
1
-
Gryżyńska
1
ca 1429->1515
Gryżyński
2
>1407-ca 1429
Gwiazdowska
1
-
Gwiazdowski
1
-
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1580-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Hermanowska
2
Mórkowo
1743-1766
Hermanowski
2
ca 1680-1756
Hersztopska
2
Poznań
1710-1773
Hersztopski
2
Teki
ca 1600-1710
Iłowiecka
1
-ca 1570
Iłowiecki
1
-
Jabłkowska
1
ca 1600-ca 1600
Jabłkowski
1
ca 1480-ca 1570
Janeczek
1
Komorów
1771-1849
Jaryczowska
1
ca 1403-ca 1403
Jaryczowski
1
ca 1373-ca 1373
Jezierska
1
ca 1480-ca 1480
Jeziorkowska
1
-ca 1570
Jeziorkowski
1
-
Kadzidłowska
1
-1764
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Kamińska
2
-
Karachowska
1
ca 1447-ca 1447
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kąkolewska
2
ca 1600-ca 1600
Kąkolewski
2
-ca 1600
Kędziorek
1
ca 1834-ca 1834
Kiełpińska
2
-<1726
Kleczkowska
1
ca 1600-ca 1600
Kleczkowski
1
ca 1570-ca 1570
Kleist
2
-1714
Kleparska
1
ca 1480-ca 1480
Kluczewska
2
-
x
1
-ca 1520
Kobierzycka
1
ca 1599-ca 1599
Kobierzycki
1
ca 1509-ca 1569
Kokalewska
1
ca 1500-ca 1500
Kokalewski
2
ca 1470-ca 1470
Koleńska
1
-
Koleński
1
-
Koła
1
-
Kołdowska
1
ca 1539-ca 1539
Kołdowski
1
ca 1509-ca 1509
Korzenicka
1
ca 1569-ca 1569
Korzenicki
1
ca 1539-ca 1539
Kosicka
1
ca 1592-ca 1592
Kosicki
1
ca 1562-ca 1562
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Koszutska
6
-ca 1670
Koszutski
7
-
Koźmińska
3
->1695
Koźmiński
3
-
Krotoska
1
ca 1490-ca 1490
Krotoski
1
ca 1430-ca 1460
Kruchowska
1
-
Kruszyńska
1
Komorów
1804-1849
Krzyżanowski
1
-<1411
Kubacka
1
ca 1515-ca 1515
Kubacki
1
ca 1463-ca 1480
x
1
-1941
Kurnatowski
1
Słuck
ca 1427-1929
Kurowska
1
ca 1399-ca 1399
Kurowski
1
1369-1463
Kurska
2
-ca 1600
Kuszewska
1
ca 1540-ca 1540
Kuszewski
1
ca 1510-ca 1510
Kwiecień
1
1777-1777
Laskowska
1
ca 1510-ca 1510
Laskowski
1
ca 1480-ca 1480
Latarska
3
-
Latoszek
1
Komorów
1753-1813
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1627-1866
x
1
-
Leżeński
1
1355-ca 1429
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1420-ca 1660
Litwińska
1
ca 1413-ca 1413
Lubiatowska
2
-
Lubieniecka
1
ca 1523-ca 1523
Lubrańska
1
->1534
Lubrański
1
<1401-1524
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
2
Turkwo
<1695-1825
Łaszewska
1
Żydomice
1799-1868
Łaszowska
1
ca 1509-ca 1509
Łętkowska
1
-1764
Łopuchowska
1
ca 1420->1445
Łopuchowski
1
ca 1390-ca 1390
Łubnicka
1
ca 1540-ca 1540
Machowska
1
-
Madalińska
1
-1764
x
1
-
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
x
1
-
Marcinkowska
1
ca 1510-ca 1510
Marcinkowski
1
ca 1480-ca 1480
Marszewska
3
-ca 1670
x
3
-
Miaskowska
3
-
x
1
-1790
x
1
-
Mileska
1
ca 1480-ca 1480
Mileski
1
ca 1450-ca 1450
Modliborska
2
-
Modliszewski
1
ca 1390-ca 1420
Myślik
1
ca 1731-1797
N
1
1799-1799
N.
26
ca 1842-ca 1842
Nałęcz
1
->1422
Niegolewska
1
ca 1473-ca 1473
Niemierzewska
1
ca 1512-ca 1512
Niemierzewski
1
ca 1449-ca 1491
Niszczycka
1
ca 1570-ca 1570
Niszczycki
1
1500-1617
Notus
1
ca 1372-ca 1372
Odrowąż
1
-
Oleśnicki
1
<1411-1440
Olewińska
2
-1705
Olewiński
2
-
Opalińska
1
ca 1540-ca 1540
Opaliński
1
ca 1399-1561
Oporowska
3
-<1426
Oporowski
2
-
Orzeszkowska
1
ca 1501-ca 1501
Orzeszkowski
1
ca 1480-ca 1480
Osiecki
1
ca 1430-ca 1430
Ossowska
2
-<1725
Pakoski
1
ca 1370-ca 1400
Pakszyńska
1
ca 1570-ca 1570
Pakszyński
1
ca 1540-ca 1540
Palędzka
1
ca 1450-ca 1450
Piekarska
1
ca 1473->1512
Piekarski
1
>1477->1527
Pigłowska
1
ca 1570-ca 1570
Pigłowski
1
-ca 1570
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
5
-ca 1570
Pogorzelski
3
-
Ponińska
3
Środa
>1695->1695
Poniński
3
->1695
Puchalska
1
-1819
Raciborska
1
-
Raciborski
1
-
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Radzanowski
1
-
Rogaczewska
1
-
Rogaczewski
1
-
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Rogaliński
1
ca 1570-ca 1630
Rogowska
1
ca 1480-ca 1480
Rokosowska
2
-ca 1650
x
1
-
x
1
-
Ryll
1
1819-1895
Sapieńska
2
-ca 1600
Sapieński
2
-
Sarna
1
Komorów
1767-1858
Schropp
1
-
Sędziński
1
ca 1450-ca 1450
Sienieński
1
ca 1463-1530
Sienińska
1
1510-1510
Sieniński
1
-1494
Skaławska
1
-ca 1570
x
1
Narty
ca 1390-1764
Skórzewska
3
ca 1700->1786
Skórzewski
3
ca 1670-<1742
Skrybianka
3
ca 1640-1694
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Skrzypiński
1
ca 1570-<1663
Słupska
1
ca 1540-ca 1540
Słupski
1
-ca 1540
Smoszewska
1
ca 1570-ca 1570
Smoszewski
1
ca 1510-ca 1540
Sokolnicka
1
-ca 1570
Sokolnicki
1
-
Sokołowski
1
-
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Strykowska
1
-
Strykowski
1
-
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
x
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
Szadokierski
2
ca 1598-ca 1598
Szamotulska
2
1496-1532
Szamotulski
1
-1464
Szczodrowska
3
Szamotuły
ca 1613-ca 1613
Szkapa
1
1394-1436
Szołdrska
1
ca 1570-ca 1570
Szołdrski
1
-ca 1570
Szulc
1
Dziecianów par. Warszewice
ca 1842-1942
Szymański
1
Babsk
ca 1785-1941
Śmigielska
2
-
x
1
-
Tarnowska
2
-
x
1
-
Trach
1
ca 1398-ca 1398
Tracz
1
Komorów
1753-1833
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-ca 1679
x
3
-
Uhnowski
1
-1500
Ujejska
1
ca 1480-ca 1480
Ujejski
1
1445-1493
x
1
-
x
1
-
Urbanowska
3
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Wawer
1
Sewerynów par. Osieck
ca 1834-1895
Węsierska
2
1714-1758
Węsierski
2
-1714
Wierzejska
1
ca 1510-ca 1510
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wilska
2
ca 1680-ca 1680
Włościejewska
2
-
Wodzińska
1
-1764
x
1
-
Wyskota
1
-
Zagajewska
1
ca 1510-ca 1510
Zakrzewska
3
ca 1630-ca 1630
Zakrzewski
2
1690-1690
Zawadzka
2
Książ
ca 1612-ca 1612
Zawadzki
2
-ca 1612
Zbąska-Leżeńska
1
ca 1459->1530
Zielińska
1
-
Żychlińska
3
-
Żychliński
3
-
z Boniewa
1
->1466
z Bożegodaru
1
-1424
x
2
-ca 1427
z Cielczy
1
-
z Danaborza
1
-
z Dembna
1
-1427
z Gieczna
1
-
z Graboszewa
1
ca 1355-ca 1355
z Grudny
1
-
z Gułtów
1
ca 1370-ca 1400
z Jarogniewic
1
ca 1420-ca 1420
z Klecia
1
ca 1320-ca 1320
z Kosowa
1
-ca 1450
z Kurozwęk
1
ca 1320-<1411
z Latkowa
1
-
z Łobżenicy
1
ca 1430-ca 1430
z Łodzi
1
ca 1244-
z Łopuchowa
1
-
z Łubowa
1
ca 1400-ca 1400
z Łukowa
1
-
z Miłosławia
2
->1405
z Nietążkowa
1
ca 1448-ca 1448
z Nowego Miasta
1
ca 1400-ca 1430
z Przewozu
3
->1406
z Radzanowa
1
-
z Rogalina
1
-ca 1570
z Sarnowy
1
-
z Tworzymirek
1
-
z Uzarzewa
1
-
z Wojnowic
1
ca 1455-ca 1455
ze Służewia
3
ca 1370-ca 1370
ze Żmigrodu
1
-
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019