[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Danuta Łukoska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Michał
Łukoski
Magdalena
Kłobukowska
Wojciech
Kotarski
Marianna
Brzozowska
Wawrzyniec
Bentlejewski
1747-1807
Agnieszka
Wituska
1747
Walenty
Bromirski
1748
Bogumiła
Nadrowska
1748
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Feliks
Łukoski
1761-1819
Barbara
Kotarska
1763-1831
Antoni
Bentlejewski
1763-1834
Agata
Bromirska
1769-1833
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
│
│
│
1799
│
│
1809
│
│
1820
│
│
│
│
│
Feliks
Łukoski
1805
Aniela
Bentlejewska
1805-1884
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Jan
Wartlaski
Klotylda
Niedzielska
│
1829
│
│
1843
│
│
│
│
│
│
Ludwik
Łukoski
1833-1912
Bronisława
Kossobudzka
1856-1916
Karol
Wartlaski
1836-1890
Izabela
Bem
1853-1932
│
1879
│
│
│
│
│
Zbigniew
Łukoski
1879-1913
Stefania
Wartlaska
1882
│
1907
│
│
Danuta
Łukoska
1909-2001
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019