[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
x
x
Numer Identyfikacyjny:
1942
Rodzice:
?
Zbigniew
Grabowski
1927-2017
90 lat
?
Anna
Sławińska
1931
Rodzeństwo
x x
Jan Grabowski
1962
Drzewo przodków:
-⁵
-
Andrzej
Kurnatowski
1656-1699
Anna
Andziewicz
♄1695
Rafał
Hazler
1656
Katarzyna
N.
1659
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Antoni
Zaremba
Justyna
Godlewska
Stanisław
Jańczewski
Łucja
Rostkowska
Szymon
Godlewski
Marianna
Kamińska
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Ignacy
Zaremba
1775-1831
Józefata
Zaremba
1779
Kacper
Jańczewski
1785-1852
Antonina
Godlewska
1790
Jakub
Danielewicz
1816-1856
Emilia
Moldenhauer
Jakub
Braun
Małgorzata
N.
│
│
│
1843
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Sławiński
1834
Kassylda
Moszczeńska
1833-1917
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Antoni
Zaremba
1815
Marcjanna
Janczewska
1820
Jakub
Danielewicz
1844
Franciszka
Braun
1834-1872
│
│
│
1874
│
│
1840
│
│
1869
│
│
│
│
│
Mieczysław
Sławiński
1868-1940
Janina
Kurnatowska
1876-1944
Feliks
Zaremba
1860-1929
Rozalia
Danielewicz
1869-1927
│
1900
│
│
1893
│
│
│
Jozue
Abrahamer
1895-1969
Roma
Szereszewska
1894-1970
Tadeusz
Sławiński
1901-1972
Helena
Zaremba
1899-1959
│
│
│
1930
│
│
│
Zbigniew
Grabowski
1927-2017
Anna
Sławińska
1931
│
1953
│
│
x
x
Nawigacja:
Drzewo przodków:
Szukanie pokrewieństwa z x x
Relacja z P.S. Sieniawskim - najkrótsza linia
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019