[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Jan Grabowski
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Antoni
Zaremba
Justyna
Godlewska
Stanisław
Jańczewski
Łucja
Rostkowska
Szymon
Godlewski
Marianna
Kamińska
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Ignacy
Zaremba
1775-1831
Józefata
Zaremba
1779
Kacper
Jańczewski
1785-1852
Antonina
Godlewska
1790
Jakub
Danielewicz
1816-1856
Emilia
Moldenhauer
Jakub
Braun
Małgorzata
N.
│
│
│
1843
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Stanisław
Sławiński
1834
Kassylda
Moszczeńska
1833-1917
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Antoni
Zaremba
1815
Marcjanna
Janczewska
1820
Jakub
Danielewicz
1844
Franciszka
Braun
1834-1872
│
│
│
1874
│
│
1840
│
│
1869
│
│
│
│
│
Mieczysław
Sławiński
1868-1940
Janina
Kurnatowska
1876-1944
Feliks
Zaremba
1860-1929
Rozalia
Danielewicz
1869-1927
│
1900
│
│
1893
│
│
│
Jozue
Abrahamer
1895-1969
Roma
Szereszewska
1894-1970
Tadeusz
Sławiński
1901-1972
Helena
Zaremba
1899-1959
│
│
│
1930
│
│
│
Zbigniew
Grabowski
1927-2017
Anna
Sławińska
1931
│
1953
│
│
Jan
Grabowski
1962
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019