[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
x. x
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
x
x
Numer Identyfikacyjny:
1
Rodzice:
?
Jan
Sieniawski
1936-2004
67 lat
?
Barbara
Kurnatowska
1919-1995
76 lat
Rodzina:
Żona (ślub: ):
x x
, dzieci:
Patryk Sieniawski
1979
x x
Drzewo przodków:
-⁵
-
Andrzej
Kurnatowski
ca 1592-/1660
Helena
Kosicka
ca 1592
Krzysztof
Szadokierski
ca 1598
Paweł
Lesiewski
ca 1627
x
x
Dorota
Łętkowska
x
x
x
x
Wojciech
Gzowski
ca 1610
Anna
Czacka
ca 1610
Jan
Skrzypiński
ca 1600-/1663
Florentyna
Doruchowska
ca 1600
Stanisław
Lisiecki
ca 1630
Anna
Bardzka
ca 1630
Jan
Rogaliński
ca 1630
Joanna
Zakrzewska
ca 1630
x
x
x
x
x
x
x
x
Rafał
Drwęski
ca 1613-
Anna
Szczodrowska
ca 1613
Jakub
Poniński
Jadwiga
Bieczyńska
Bartłomiej
Koźmiński
Marianna
Latarska
Władysław
Skórzewski
Jabub
Koszutski
Jadwiga
Miaskowska
Jan
Choiński
x
x
x
x
Mikołaj
Hersztopski
ca 1612-
Zofia
Zawadzka
ca 1612
Wojciech
Koszutski
Anna
Rokosowska
N
Lutomski
/1695
Elżbieta
Ossowska
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
Adam
Bieliński
Barbara
Pogorzelska
Stanisław
Olewiński
Anna
Modliborska
Zygmunt
Hersztopski
ca 1650-
Elżbieta
Koszutska
ca 1650
Jakub
Lutomski
♄/1725
Teresa
Kiełpińska
♄/1726
Grzegorz
Węsierski
Teresa
Kleist
Jan
Hermanowski
ca 1680
Marianna
Wilska
ca 1680
Andrzej
Zakrzewski
1690
Rafał
Drwęski
ca 1613-
Anna
Szczodrowska
ca 1613
Jakub
Poniński
Jadwiga
Bieczyńska
Bartłomiej
Koźmiński
Marianna
Latarska
Władysław
Skórzewski
Jabub
Koszutski
Jadwiga
Miaskowska
Jan
Choiński
x
x
x
x
│
ca 1627
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1638
│
│
<1631
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1634
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1637
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1672
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1634
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Piotr
Kurnatowski
ca 1628
Barbara
Szadokierska
ca 1628
Piotr
Lesiewski
ca 1657
Justyna
Dobiecka
ca 1657
Jan
Skarbek
Elżbieta
Magnuska
x
x
x
x
x
x
x
x
Kazimierz
Gzowski
ca 1639-/1694
Konstancja
Skrzypińska
ca 1639-/1710
Jakub
Lisiecki
ca 1660
Elżbieta
Rogalińska
ca 1660
Jakub
Sułkowski
ca 1679
Katarzyna
Trzebicka
ca 1679
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
Adam
Bieliński
Barbara
Pogorzelska
Stanisław
Olewiński
Anna
Modliborska
Zygmunt
Hersztopski
ca 1650-
Elżbieta
Koszutska
ca 1650
Jakub
Lutomski
♄/1725
Teresa
Kiełpińska
♄/1726
Grzegorz
Węsierski
Teresa
Kleist
Jan
Hermanowski
ca 1680
Marianna
Wilska
ca 1680
Andrzej
Zakrzewski
1690
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
Antoni
Bieliński
Zofia
Olewińska
Michał
Hersztopski
♄
Marianna
Cielecka
Jan
Lutomski
♄1758
Elżbieta
Węsierska
♄1758
Aleksander
Hermanowski
ca 1705-1756
Wiktoria
Zakrzewska
ca 1715
Wojciech
Drwęski
ca 1640-1694
Magdalena
Skrybianka
ca 1640-1694
Piotr
Poniński
Barbara
Koźmińska
Gabriel
Skórzewski
Łucja
Koszutska
Michał
Choiński
Katarzyna
Marszewska
│
ca 1654
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1669
│
│
<1691
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1672
│
│
│
│
│
│
│
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
1714
│
│
ca 1735
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Kasper
Głuszek
ca 1728-1770
Zofia
N
ca 1697-1773
Jan
Wieczorski
ca 1720-/1766
Franciszka
N.
ca 1720
Kazimierz
Potyralski
ca 1730-?1783
Jadwiga
N.
ca 1741-1781
Józef
Badowski
1721
Magdalena
Wilkoszewska
1721
Walery
Jaros
ca 1743
Ewa
N.
ca 1747
Andrzej
Kurnatowski
1656-1699
Anna
Andziewicz
♄1695
Rafał
Hazler
1656
Katarzyna
N.
1659
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
Antoni
Bieliński
Zofia
Olewińska
Michał
Hersztopski
♄
Marianna
Cielecka
Jan
Lutomski
♄1758
Elżbieta
Węsierska
♄1758
Aleksander
Hermanowski
ca 1705-1756
Wiktoria
Zakrzewska
ca 1715
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1764
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
1714
│
│
ca 1735
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Kacper
Sieniawski
ca 1751
Mariana
N.
ca 1749
Mikołaj
Paszkowski
ca 1747-1797
Łucja
Strojnowska
ca 1740-1797/
Wojciech
Głuszek
/1763-1784/
Katarzyna
Wieczorska
ca 1748-1784/
Jan
Zbrowski
ca 1749
Agnieszka
Potyralska
ca 1753
Walenty
Stańkowski
ca 1744
Agata
N.
ca 1744
Paweł
Ciszkowski
ca 1734
Marianna
N.
ca 1734
x
x
x
x
Jan
Marcinkowski
ca 1733-/1823
Apolonia
Murawska
ca 1733-1823
Jacek
Badowski
ca 1742-1831
Anna
Wiśniewska
1769-1807
Jakub
Węglewski
ca 1777
Marianna
Połaczewska
ca 1781
Jan
Kopyciński
ca 1760
Zofia
Wrochna
ca 1764
Andrzej
Ziółkowski
ca 1773-1829
Zofia
Brochniak
1774-1847
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
x
x
x
x
x
x
x
x
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Jan
Będkowski
1728-1784
Anna
Budziszewska
1727-1794
│
│
│
│
│
1766
│
│
1770
│
│
│
│
│
│
│
│
1774
│
│
1784
│
│
│
│
│
│
1797
│
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Józef
Sieniawski
1772-1829
Helena
Paszkowska
1770-1854
Dionizy
Głuszkiewicz
ca 1772-1821/
Marianna
Zbrowska
1776-/1817
Wojciech
Morawski
ca 1774-1825/
Franciszka
N
ca 1774-1825/
Walenty
Jaworski
1780-1837/
Marianna
Koszycka
1764-1837
Marcin
Stańkowski
1764-1838/
Marianna
Gaworek
ca 1763-1838
Adam
Szczepłek
ca 1780
Konstancja
Kłosek
ca 1780
Wojciech
Jarek
ca 1780-/1824
Klara
Ciszkowska
ca 1754-1839
Piotr
Michalik
ca 1788
Marianna
Ptak
ca 1788
Antoni
Połątkiewicz
ca 1776-1865
Anna
Łabocka?
ca 1776
Józef
Niesiobędzki
ca 1776-1826
Anna
Marcinkowska
ca 1781-1831
Jan
Badowski
1801-1855
Elżbieta
Węglewska
1801
Wojciech
Kopyciński
1781-1849
Józefa
Ziółkowska
1805-1870
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
x
x
x
x
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
Karol
Ryll
Józefa
Puchalska
Józef
Drwęski
♄1815
Honorata
Będkowska
1772-
│
1797
│
│
1793
│
│
│
│
│
│
│
│
1806
│
│
│
│
│
│
│
│
1808
│
│
1821
│
│
1818
│
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
>1794
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Szymon
Sieniawski
1797-1819/
Zofia
Głuszkiewicz
1800-/1850
Marcin
Morawski
1792-/1856
Otolia
Jaworska
1804-1856
Ignacy
Stańkowski
1818-1844
Katarzyna
Szczepłek
1806-1870
Antoni
Jarek
1803
Marianna
Michalik
1808-1880
Bogumił
Bagiński
1814-1847
Karolina
Reymann
1813
Jakub
Szymański
1815
Augustyna
Mallon
1823
Tomasz
Połątkiewicz
1796-1862/
Aniela
Niesiobędzka
1809-1856/
Antoni
Badowski
1824-1865
Franciszka
Kopycińska
1820-1886
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
x
x
x
x
Edmund
Drwęski
1812-1871
Florentyna
Ryll
1819-1895
Tomasz
Drwęski
1793-1863
Antonina
Chłapowska
1809-1882
│
1818
│
│
1825
│
│
1838
│
│
1824
│
│
│
│
│
│
1832
│
│
1850
│
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
1839
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jakub
Sieniawski
1823-1871
Katarzyna
Morawska
1838
Walenty
Stańkowski
1839-1881/
Julianna
Jarek
1840-1881/
Fryderyk
Bagiński
1843-1906
Otylia
Szymańska
1845-1940
Adam
Połątkiewicz
1838-1917
Marianna
Badowska
1856-1929
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Wiktor
Drwęski
1818-1876
Marianna
Urbanowska
1810-1897
Bronisław
Drwęski
1843-1891
Bronisława
Drwęska
1841-1876
│
│
│
1858
│
│
│
│
1891
│
│
│
│
1843
│
│
1840
│
│
1867
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Sieniawski
1867-1944
Józefa
Stańkowska
1871-1951
Adolf
Bagiński
1869-1930
Matylda
Połątkiewicz
1881-1971
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Roch
Drwęski
1851-1906
Maria
Drwęska
1870-1951
│
1898
│
│
ca 1899
│
│
1874
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Sieniawski
1897-1965
Leokadia
Bagińska
1902-1962
Wacław
Kurnatowski
1884-1929
Zofia
Drwęska
1890-1966
│
1921
│
│
1908
│
│
│
Jan
Sieniawski
1936-2004
Barbara
Kurnatowska
1919-1995
│
│
│
x
x
Nawigacja:
Drzewo potomków
Drzewo przodków:
Szukanie pokrewieństwa z x x
Relacja z P.S. Sieniawskim - najkrótsza linia
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019