[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Barbara.1 Siniarska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
So
Bp
Nav
Barbara
1930
Stanisław Siniarski
1896-1978
Leokadia Zaczyńska
1901-1991
Józef Siniarski
1873-1950
Władysława Zaczyńska
1873-1968
Aleksander Zaczyński
1854-1938
Agata Siniarska
1860-1915
Konstanty Sieniawski
1839-1919
Józefa Jabłońska
1852-1873
Józef Zaczyński
1840-1930
Franciszka Woźniak
1839
Cyprian Zaczyński
1813-1859
Marianna Rusecka
1820
= 8 =
Marianna Otrębska
1837-1869
Kazimierz Sieniawski
1813-1858
Małgorzata Staniszewska
1815-1878
Paweł Jabłoński
1819-1899
Rozalia Milewska
1821
Jakub Zaczyński
1813-1858
Salomea Bijoch
1814-1851
Łukasz Woźniak
1816
Katarzyna Libiszewska
1818
Piotr Zaczyński
1770-1847
Marianna Kwaśniewicz
1787-1856
Jędrzej Rusecki
1782-1841
Zofia Ciepłowska
1790-1845
Franciszek Otrębski
1786
Józefa Bąkowska
1797
Józef Sieniawski
1772-1829
Helena Paszkowska
1770-1854
Rajmund Staniszewski
1782
Franciszka Strzechowska
1788
Mikołaj Jabłoński
1791-1861
Marcjanna Kozińska
1799-1885
Józef Milewski
ca 1779-1830
Teresa Sławińska
ca 1781
Antoni Zaczyński
1778-1838
Barbara Frąckiewicz
ca 1786-1852
Kazimierz Bijoch
1770
Wiktoria Krawczyk
1787-
Leon Woźniak
1794
Monika Sikorska
1796
Non Notus
Konstancja Libiszewska
1795
Jan Kwaśkiewicz
ca 1764
Urszula Sławikowska
1767
Jan Rusecki
ca 1761
Łucja N.
ca 1764
Maciej Ciepłowski
ca 1769
Katarzyna N.
ca 1772
Kacper Sieniawski
ca 1751
Mariana N.
ca 1749
Mikołaj Paszkowski
ca 1747-1797
Łucja Strojnowska
ca 1740-1797/
Wawrzyniec Strzechowski
ca 1765-1835
Marianna Dziedzianowicz
ca 1765-1841
Maciej Jabłoński
1751-1821
Katarzyna Czapnik
1767-1827
Tomasz Koziński
ca 1750-1819
Franciszka Kowalska
1784-1849
Wojciech Zaczyński
1752-1807
Monika Lesiewicz
1755-1808
Walenty Frąckiewicz
ca 1742
Marianna Frondo
ca 1745
Marcin Bijoch
1739
Salomea Olszewska
ca 1742
Jan Krawczyk
ca 1764
Agnieszka Wojciechowska
1767
Aleksy Woźniak
ca 1750-1822
Dorota Rusecka
♄1817
Andrzej Sikorski
1760-1823
Marianna Boliwa
ca 1763
Tomasz Libiszewski
ca 1756-1828
Katarzyna Arczyńska
1764-1817
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019