[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Barbara Kurnatowska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Barbara Kurnatowska
(Barbara Bronisława Zofia Sieniawska)
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 14 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Andziewicz
1
-1695
Bardzka
1
ca 1630-ca 1630
Bardzki
1
ca 1510-ca 1600
x
1
-ca 1679
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Będkowski
1
1728-1784
Białośliwska
1
-ca 1540
Bieczyńska
3
-
Bielawska
2
ca 1509-ca 1509
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
3
ca 1667-?1759
Bieliński
2
Poznań
1705-1783
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
x
1
-ca 1679
Budziszewska
1
1727-1794
Chaławska
1
-
Chełmska
1
1480-1480
Chełmski
1
ca 1462-ca 1462
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
x
1
-ca 1720
x
1
-
Choińska
3
ca 1670-ca 1670
Choiński
3
-ca 1670
Cielecka
2
-1710
Czacka
1
ca 1610-ca 1610
Czacki
1
ca 1580-ca 1580
Ćmachowska
1
->1512
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Doruchowska
1
ca 1600-ca 1600
Doruchowski
1
ca 1570-ca 1570
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Szamotuły
ca 1592-1906
Gizbert
1
1711-1775
Głażewska
1
-
x
1
-1764
Gnińska
1
ca 1571-ca 1571
Gniński
1
ca 1419-ca 1511
Gnuszyńska
1
ca 1473-ca 1473
Gostyńska
1
ca 1520-ca 1520
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1580-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Hermanowska
2
Mórkowo
1743-1766
Hermanowski
2
ca 1680-1756
Hersztopska
2
Poznań
1710-1773
Hersztopski
2
Teki
ca 1600-1710
Iłowiecka
1
-ca 1570
Iłowiecki
1
-
Jabłkowska
1
ca 1600-ca 1600
Jabłkowski
1
ca 1510-ca 1570
Jeziorkowska
1
-ca 1570
Jeziorkowski
1
-
Kadzidłowska
1
-1764
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Kamińska
2
-
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kąkolewska
2
ca 1600-ca 1600
Kąkolewski
2
-ca 1600
Kiełpińska
2
-<1726
Kleczkowska
1
ca 1600-ca 1600
Kleczkowski
1
ca 1570-ca 1570
Kleist
2
-1714
Kluczewska
2
-
Kobierzycka
1
ca 1599-ca 1599
Kobierzycki
1
ca 1509-ca 1569
Kokalewska
1
ca 1500-ca 1500
Kokalewski
1
ca 1470-ca 1470
Kołdowska
1
ca 1539-ca 1539
Kołdowski
1
ca 1509-ca 1509
Korzenicka
1
ca 1569-ca 1569
Korzenicki
1
ca 1539-ca 1539
Kosicka
1
ca 1592-ca 1592
Kosicki
1
ca 1562-ca 1562
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Koszutska
6
-ca 1670
Koszutski
7
-
Koźmińska
3
->1695
Koźmiński
3
-
Kubacka
1
ca 1515-ca 1515
Kubacki
1
ca 1463-ca 1480
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Słuck
1448-1929
Kurska
2
-ca 1600
Kuszewska
1
ca 1540-ca 1540
Kuszewski
1
ca 1510-ca 1510
Laskowska
1
ca 1510-ca 1510
Latarska
3
-
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1627-1866
x
1
-
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1510-ca 1660
Lubieniecka
1
ca 1523-ca 1523
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
2
Turkwo
<1695-1825
Łaszowska
1
ca 1509-ca 1509
Łętkowska
1
-1764
Łubnicka
1
ca 1540-ca 1540
Madalińska
1
-1764
x
1
-
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
x
1
-
Marcinkowska
1
ca 1510-ca 1510
Marszewska
3
-ca 1670
x
3
-
Miaskowska
3
-
x
1
-1790
x
1
-
Modliborska
2
-
Myślik
1
ca 1731-1797
N
1
1799-1799
N.
3
Kojdanów
1659-1659
Niegolewska
1
ca 1473-ca 1473
Niemierzewska
1
ca 1512-ca 1512
Niemierzewski
1
ca 1470-ca 1491
Niszczycka
1
ca 1570-ca 1570
Niszczycki
1
1500-1617
Olewińska
2
-1705
Olewiński
2
-
Opalińska
1
ca 1540-ca 1540
Opaliński
1
1519-1561
Orzeszkowska
1
ca 1501-ca 1501
Orzeszkowski
1
ca 1480-ca 1480
Ossowska
2
-<1725
Pakszyńska
1
ca 1570-ca 1570
Pakszyński
1
ca 1540-ca 1540
Piekarska
1
ca 1473->1512
Piekarski
1
->1527
Pigłowska
1
ca 1570-ca 1570
Pigłowski
1
-ca 1570
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
4
-1705
Pogorzelski
2
-
Ponińska
3
Środa
>1695->1695
Poniński
3
->1695
Puchalska
1
-1819
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Rogaliński
1
ca 1570-ca 1630
Rokosowska
2
-ca 1650
x
1
-
x
1
-
Ryll
1
1819-1895
Sapieńska
2
-ca 1600
Sapieński
2
-
Sienińska
1
1510-1510
Skaławska
1
-ca 1570
Skarbek
1
Narty
ca 1480-1764
Skórzewska
3
ca 1700->1786
Skórzewski
3
ca 1670-<1742
Skrybianka
3
ca 1640-1694
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Skrzypiński
1
ca 1570-<1663
Słupska
1
ca 1540-ca 1540
Słupski
1
-ca 1540
Smoszewska
1
ca 1570-ca 1570
Smoszewski
1
ca 1510-ca 1540
Sokolnicka
1
-ca 1570
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
x
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
Szadokierski
2
ca 1598-ca 1598
Szczodrowska
3
Szamotuły
ca 1613-ca 1613
Szołdrska
1
ca 1570-ca 1570
Szołdrski
1
-ca 1570
Śmigielska
2
-
x
1
-
Tarnowska
2
-
x
1
-
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-ca 1679
x
3
-
Ujejska
1
ca 1480-ca 1480
x
1
-
x
1
-
Urbanowska
3
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Węsierska
2
1714-1758
Węsierski
2
-1714
Wierzejska
1
ca 1510-ca 1510
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wilska
2
ca 1680-ca 1680
Włościejewska
2
-
Wodzińska
1
-1764
x
1
-
Zagajewska
1
ca 1510-ca 1510
Zakrzewska
3
ca 1630-ca 1630
Zakrzewski
2
1690-1690
Zawadzka
2
Książ
ca 1612-ca 1612
Zawadzki
2
-ca 1612
Zielińska
1
-
Żychlińska
2
-
Żychliński
2
-
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019