[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Barbara Kurnatowska
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Barbara Kurnatowska
(Barbara Bronisława Zofia Sieniawska)
- Gałędzie wg nazwiska -
[options] przodkowie
—
Tabela przodkowie
—
Drzewo przodków:
—
Drzewo w poziomie
— Pokolenie
-
/
+
—
—
Pomiń łącza GeneWeb
do 9 pokolenia.
[help surname branch].
[sort by]
[branch]
[alphabetic order]
Nazwisko
Gałąź
Miejsce
Data
Andziewicz
1
-1695
Będkowska
1
Czarne Piątkowo
1772-1772
Będkowski
1
1728-1784
Bielawska
1
ca 1761-ca 1761
Bielawski
1
(Brzostowo
ca 1691-<1776
Bielińska
3
ca 1667-?1759
Bieliński
2
Poznań
1705-1783
Bieniaszewska
1
1775-1825
Bieniaszewski
1
ca 1708-1729
Bobrowska
1
(Brzostowo
ca 1730-ca 1730
Bobrowski
1
ca 1700-ca 1700
Budziszewska
1
1727-1794
Chłapowska
1
Sośnica
1809-1882
x
1
-ca 1720
x
1
-
Choińska
3
ca 1670-ca 1670
Choiński
2
-ca 1670
Cielecka
2
-1710
Dobiecka
1
ca 1657-ca 1657
Drwęska
1
Lwów
1841-1966
Drwęski
3
Łagiewniki
ca 1640-1906
Gizbert
1
1711-1775
Gzowska
1
Głogowa
1800-1864
Gzowski
1
Osówek
ca 1639-1824
Haciska
1
Warszawa
ca 1818-1868
Haciski
1
1797-1797
Hazler
1
Kojdanów
1656-1791
Hermanowska
2
Mórkowo
1743-1766
Hermanowski
2
ca 1680-1756
Hersztopska
2
Poznań
1710-1773
Hersztopski
2
Kotlin
ca 1650-1710
Kamieńska
1
ca 1685-ca 1685
Karwosiecka
1
ca 1691-ca 1691
Kiełpińska
1
-<1726
Kleist
1
-1714
Kossobudzka
1
Strupczewo Małe
1847-1909
Kossobudzki
1
Kowal
ca 1600-1888
Koszutska
4
-ca 1670
x
2
-
Koźmińska
2
->1695
Kurnatowska
1
Sokołówka - rejonie żydaczowskim w obwodzie lwowskim.
1919-1995
Kurnatowski
1
Słuck
ca 1628-1929
Lesiewska
1
Jacków gmina Grabów.
1821-1862
Lesiewski
1
Warszawa
ca 1657-1866
x
1
-1720
Lisiecka
1
ca 1708-ca 1708
Lisiecki
1
ca 1660-ca 1660
Lutomska
2
Turkowo
1792-1835
Lutomski
2
Turkwo
<1725-1825
Madalińska
1
-1764
Magnuska
1
-1764
Malczewska
1
ca 1700-ca 1700
x
1
-
Marszewska
2
-ca 1670
x
1
-1790
x
1
-
Modliborska
1
-
Myślik
1
ca 1731-1797
N
1
1799-1799
N.
3
Kojdanów
1659-1659
Olewińska
2
-1705
Olewiński
1
-
Piwo
1
ca 1721-ca 1721
Pogorzelska
1
-1705
Ponińska
3
Środa
>1695->1695
Poniński
2
->1695
Puchalska
1
-1819
Racięcka
1
ca 1709-ca 1709
Rogalińska
1
ca 1660-ca 1660
Ryll
1
1819-1895
Skarbek
1
Narty
1764-1764
Skórzewska
3
ca 1700->1786
Skórzewski
3
ca 1670-<1742
Skrybianka
2
ca 1640-1694
Skrzypińska
1
ca 1639-<1710
Stankar
1
Słuck
ca 1690-ca 1690
Sułkowska
1
ca 1739-ca 1739
Sułkowski
1
ca 1679-ca 1709
Szadokierska
2
ca 1628-ca 1628
x
1
-1790
x
1
-
x
1
-
Trzebicka
1
ca 1679-ca 1679
x
1
-
Urbanowska
3
Turkowo
1764-1794
x
1
-1810
Węsierska
2
1714-1758
Węsierski
1
-1714
Wieszczycka
1
ca 1720->1812
x
1
-ca 1720
Wilska
1
ca 1680-ca 1680
Wodzińska
1
-1764
x
1
-
Zakrzewska
2
ca 1715-ca 1715
Zakrzewski
1
1690-1690
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019