[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo
Powinowactwo
Linie pokrewieństwa
Następna ścieżka relacji
Przedpełk z Łodzi
1200-1273
&
N. N.
|
|
|
Mikołaj z Łódzi
1240-1305
&
N. N.
Sędziwój z Łodzi
ca 1244
&
N. N.
|
|
Jaśko Górka
ca 1271
&
x x
N. z Łodzi
ca 1277
&
N. N.
|
|
Przedpełk ze Służewa
ca 1310
&
x x
N. Łódzki
&
x x
Mikołaj Bytyński
ca 1303
&
Katarzyna N.
ca 1303
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Bniński
♄1405/
&
Małgorzata z Miłosławia
ca 1370-1405/
Krystyna ze Służewa
ca 1360
&
Mikołaj Oporowski
1360
Wojciech ze Służewa
ca 1340
&
x x
Wojciech Górka
♄1399/
&
Katarzyna N.
Bieniak z Bytynia
ca 1333-/1438
&
N. N.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Bniński
ca 1397
&
Agnieszka z Sarnowy
ca 1420
Piotr Bniński
1390-1448
&
Barbara z Łopuchowa
ca 1407-1444
Piotr Oporowski
ca 1390
&
Pietrusza z Kniehynic
ca 1390
Jachna ze Służewa
ca 1370
&
Mikołaj Pakoski
ca 1370
Jakub Górka
&
Dorota Nałęcz
♄1422/
Świętosław Kurnatowski
ca 1427
&
x x
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Bnińska
ca 1450
&
Piotr Iłowiecki
ca 1450
Agnieszka Bnińska
1440-1505
&
Jakub Dembiński
1427-1490
Mikołaj Oporowski
ca 1430
&
Katarzyna Gółczewska
1430
Wojciech Pakoski
ca 1400
&
/1419
Witocha z Gułtów
ca 1400
Łukasz Górka
♄1475
&
Katarzyna Szamotulska
1496-1532
Piotr Kurnatowski
1448
&
x x
|
|
|
|
|
|
Andrzej Iłowiecki
ca 1480
&
Anna Strykowska
ca 1480
Elżbieta Dembińska
♄1475
&
Wiktoryn Sienieński
ca 1463-1530
Jadwiga Oporowska
1470
&
Andrzej Niszczycki
ca 1480-1532
Jakub Krotoski
ca 1430
&
Katarzyna z Łobżenicy
ca 1430
Małgorzata Górka
ca 1429
&
Stanisław Leżeński
ca 1429
Mikołaj Kurnatowski
ca 1470
&
Małgorzata Orzeszkowska
ca 1501
|
|
|
|
|
|
Jakub Iłowiecki
ca 1510
&
Anna Głażewska
ca 1510
Agnieszka Sienińska
1510
Stanisław Niszczycki
1500-1556
Wojciech Krotoski
ca 1460
&
x x
Barbara Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
&
1484/
Mikołaj Opaliński
1459-1510
Wojciech Kurnatowski
ca 1500
&
ca 1530
Anna Niemierzewska
ca 1512
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Iłowiecka
ca 1540
&
Andrzej Rogaliński
ca 1540
Katarzyna Krotoska
ca 1490
&
Jan Gostyński
ca 1490-1535
Jan Opaliński
ca 1489-1532/
&
Barbara Lubrańska
♄1534/
Dobrogost Kurnatowski
ca 1549
&
1590
Zofia Gnińska
ca 1571
|
|
|
|
Jan Rogaliński
ca 1570
&
Anna Szołdrska
ca 1570
Anna Gostyńska
ca 1520
Jan Opaliński
1519-1561
Aleksander Kurnatowski
ca 1594
&
Helena Śrzemska
ca 1610
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Rogaliński
ca 1600
&
Urszula Jabłkowska
ca 1600
Stanisław Kurnatowski
ca 1650
&
Bogumiła Gruszczyńska
ca 1660
Piotr Kurnatowski
ca 1628
&
ca 1654
Barbara Szadokierska
ca 1628
&
ca 1687
Jadwiga Gruszczyńska
ca 1658
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Rogaliński
ca 1630
&
Joanna Zakrzewska
ca 1630
Jan Kurnatowski
ca 1683
Anna Kurnatowska
ca 1691
Andrzej Kurnatowski
1656-1699
&
Anna Andziewicz
♄1695
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Kossobudzki
ca 1650
&
x x
Elżbieta Rogalińska
ca 1660
&
/1691
Jakub Lisiecki
ca 1660
Jan Kurnatowski
ca 1687-1727
&
1708
Zofia Stankar
ca 1690
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jerzy Kossobudzki
1720-/1810
&
Teresa Wieszczycka
ca 1720-1812/
Wojciech Kossobudzki
&
Marianna Rudnicka
Marianna Lisiecka
ca 1708
&
Stanisław Gzowski
ca 1708
Bogusław Kurnatowski
1708-1777
&
1731
Aleksandra Hazler
♄1791
|
|
|
|
Felicjan Kossobudzki
1763-1841
&
1809
Estera Szadokierska
1790-1866
Jan Kossobudzki
1740-1826
&
Agnieszka Sulimierska
1766-1826
Roman Podczaski
1762-1812
&
Teresa Leśniewska
1779-1810
Wojciech Gzowski
ca 1738-1799
&
Elżbieta Sułkowska
ca 1739
Władysław Kurnatowski
1749-1824
&
Felicjana Bieniaszewska
1775-1825
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilian Kossobudzki
1823-1902
&
1846
Domicella Chamska
1825-1884
Feliks Kossobudzki
1779-1826
&
Józefa Krąkowska
1785-1850
Prakseda Podczaska
1795-1886
&
1811
Wincenty Tymieniecki
1775-1834
Józef Podczaski
1799-1857
&
1830
Anastazja Śliwińska
1810-1857/
Józef Lesiewski
ca 1758-
&
Joanna Skarbek
1764
Ignacy Gzowski
1760-1824
&
Teresa Bielawska
ca 1761
Aleksander Kurnatowski
1812-1851
&
Romana Haciska
ca 1818-1868
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Kossobudzki
1846-1905
&
1878
Helena Ciemniewska
1855-1925
Maria Kossobudzka
1848-1927
&
1873
Walenty Cieszewski
1838-1911
Ignacy Kossobudzki
1811
Emma Tymieniecka
1813-ca 1866
Bronisława Podczaska
1831-1905
&
1848
Ignacy Garbowiecki
1823-1890
Martyna Lesiewska
1799-1858
&
1824
Ignacy Wendorff
1792-1852
Franciszek Lesiewski
1794-1866
Marianna Gzowska
1800-1864
Michał Kurnatowski
1844-1927
&
1874
Helena Kossobudzka
1847-1909
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Kossobudzki
1879
Włodzimierz Kossobudzki
1886
Maria Cieszewska
1879
Aleksandra Garbowiecka
1853
Karol Wendorff
1824-1894
Wacław Kurnatowski
1884-1929
&
1908
Zofia Drwęska
1890-1966
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Kurnatowska
1919-1995
&
Jan Sieniawski
1936-2004
|
x x
&
x x
|
Patryk Sieniawski
1979
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019