[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Jacek Sas-Uhrynowski
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
So
Bp
Nav
Jacek
1957
x x
Zofia Sławińska
1934
Włodzimierz Uhrynowski
1902-1983
Zofia Dąbrowska
1900-1988
Tadeusz Sławiński
1901-1972
Helena Zaremba
1899-1959
Bazyli Uhrynowski
1865-1940
Honorata Tomaszewska
1882-1968
Hieronim Dąbrowski
♄1899
Bronisława Konarzewska
♄1930
Mieczysław Sławiński
1868-1940
Janina Kurnatowska
1876-1944
Feliks Zaremba
1860-1929
Rozalia Danielewicz
1869-1927
Jan Uhrynowski
ca 1844
Katarzyna Wiśniowska
ca 1846
Franciszek Tomaszewski
1832
Joanna Dukiet
1846-1900
Stanisław Sławiński
1834
Kassylda Moszczeńska
1833-1917
Michał Kurnatowski
1844-1927
Helena Kossobudzka
1847-1909
Antoni Zaremba
1815
Marcjanna Janczewska
1820
Jakub Danielewicz
1844
Franciszka Braun
1834-1872
Jan Tomaszewski
1800-1860
Anna Rączka
1803-1854
Franciszek Dukiet
1817
Marianna Sokołowska
1818
Aleksander Kurnatowski
1812-1851
Romana Haciska
ca 1818-1868
Aleksander Kossobudzki
1820-1888
Julianna Lesiewska
1821-1862
Ignacy Zaremba
1775-1831
Józefata Zaremba
1779
Kacper Jańczewski
1785-1852
Antonina Godlewska
1790
Jakub Danielewicz
1816-1856
Emilia Moldenhauer
Jakub Braun
Małgorzata N.
Walenty Tomaszewski
ca 1779
Tekla Dobrowolska
ca 1781
Józef Rączka
ca 1782
Elżbieta Sokół
ca 1784
Antoni Dukiet
ca 1796
Anna Sławkowska
ca 1798
Piotr Sokołowski
1784
Barbara Kicińska
1776
Władysław Kurnatowski
1749-1824
Felicjana Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy Haciski
1797
Kazimiera N
1799
Felicjan Kossobudzki
1763-1841
Estera Szadokierska
1790-1866
Franciszek Lesiewski
1794-1866
Marianna Gzowska
1800-1864
Antoni Zaremba
Justyna Godlewska
Stanisław Jańczewski
Łucja Rostkowska
Szymon Godlewski
Marianna Kamińska
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019