[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Piotr Bardzki
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Potomkowie
Drzewo potomków
Lista
Tabela potomkowie
Pełna postać
Drzewo potomków (new)
D’Aboville
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Żegota
Łopuchowski
ca 1360
Małgorzata
N.
1360
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Abraham
z Nowego Dworu
ca 1325
Klemens
Kurowski
ca 1339-ca 1405
Katarzyna
N.
ca 1339
Wojciech
Górka
♄1399/
Katarzyna
N.
Sędziwój
Świdwa Dzwonowski
♄1403
Saska
Szamotulska
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Włodzimierz
Oporowski
♄1398/
Jachna
z Chodowa
Trojan
z Kościelca
Hektor
Pakoski
ca 1340
Wojciech
ze Służewia
ca 1340
Przecław
Kobylański
ca 1340
Piotr
Bogoria
1268-ca 1287
N.
N.
x
x
Stafan
Oporowski
Sieciech
z Gieczna
Bronisz
ze Służewia
ca 1280
Zawisza
z Młynów
1329-1341
Paweł
Bogoria
ca 1280-1376/
N.
N.
Iwonia
z Goraja
ca 1290
Mścigniew
Czelej
ca 1298-1341
Jachna
z Łętowic
Klemens
ze Żmigrodu
1336-1354/
N.
Bogoria
♄
N.
Dembiński
Jakub
z Dembna
Agnieszka
Romaniec
Andrzej
z Bnina
ca 1319
Wojciech
Skóra
Siechna
N.
Gerward
ze Słomowa
Mikołaj
z Bytynia
Katarzyna
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Mroczek
Łopuchowski
ca 1390
Dobroszka
N.
ca 1390
Jan
Gryżyński
♄1407/
Święchna
z Uzarzewa
Jan
Leżeński
1355-1399
Jadwiga
z Graboszewa
ca 1355
Piotr
Kurowski
1369-1463
Jakub
Górka
Dorota
Nałęcz
♄1422/
Dobrogost
Szamotulski
♄1464..1465
Elżbieta
Gorayska
Mikołaj
Lubrański
♄/1401
Elżbieta
Oporowska
♄/1426
Bolesta
z Boniewa
N.
z Latkowa
Wojsław
Gryżyński
ca 1370
Abistilla
N.
ca 1370-
Mikołaj
Pakoski
ca 1370
Jachna
ze Służewia
ca 1370
Przecław
z Gułtów
ca 1370
N.
Bogoria
ca 1370
Chwalisław
z Radzanowa
Włodzimierz
Oporowski
N.
z Gieczna
Przedpełk
ze Służewia
x
x
Dobiesław
z Kurozwęk
ca 1320-1397/
N.
Bogoria
Piotr
z Klecia
ca 1320
N.
N.
Jakub
Czelej
Hanka
ze Żmigrodu
Włodek
Charbinowski
ca 1343
Elżbieta
N.
ca 1343
Piotr
Dembiński
Kenna
z Dembna
Jan
Borek
Femka
N.
Andrzej
Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata
z Przewozu
♄1406/
Piotr
z Miłosławia
Żegota
z Łopuchowa
Małgorzta
z Bytynia
/1400-1425/
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Filip
Bardzki
ca 1390
Ofka
N.
ca 1390
Piotr
Opaliński
ca 1399-1448
Barbara
Łopuchowska
ca 1420-1445/
Borek
Gryżyński
Abraham
Leżeński
ca 1400-/1441
Katarzyna
Kurowska
ca 1399
Łukasz
Górka
♄1475
Katarzyna
Szamotulska
1496-1532
Bernard
Lubrański
♄1443/
Anna
z Boniewa
Jan
z Kosowa
Andrzej
Gryżyński
ca 1400
Małgorzta
N.
ca 1400
Mikołaj
z Nowego Miasta
ca 1400
N.
N.
Wojciech
Pakoski
ca 1400
Witocha
z Gułtów
ca 1400
Wincenty
z Łubowa
ca 1400
Paweł
Radzanowski
Mikołaj
Oporowski
Krystyna
ze Służewia
Andrzej
Gółczewski
Zbigniew
Krzyżanowski
Małgorzata
z Kurozwęk
Dymitr
Gorayski
1340-1400
Beata
z Bożegodaru
♄1424
Piotr
Jaryczowski
ca 1373
Piotr
Dembiński
Wiernek
Gaboński
Małgorzata
Borek
Mikołaj
Bniński
♄1405/
Małgorzata
z Miłosławia
♄1405/
Mroczko
z Łopuchowa
Helena
N.
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
<1419
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
z Jarogniewic
ca 1420
Dorota
Bnińska
ca 1420
Michał
Bardzki
ca 1420
Małgorzata
N.
ca 1420
Piotr
Opaliński
ca 1429
Małgorzata
Gryżyńska
ca 1429-1515/
Stanisław
Leżeński
ca 1429
Małgorzata
Górka
ca 1429
Lambert
Lubrański
♄1466/
Barbara
z Kosowa
Jan
Żychliński
Maciej
Osiecki
ca 1430
Małgorzata
z Nowego Miasta
ca 1430
Jakub
Krotoski
ca 1430
Katarzyna
z Łobżenicy
ca 1430
Paweł
Radzanowski
Katarzyna
N.
Piotr
Oporowski
N.
Chrząstowska
Andrzej
Gółczewski
Dobiesław
Oleśnicki
/1411-1440
Katarzyna
Gorayska
ca 1390
Mikołaj
Gołogórski
ca 1403
Barbara
Jaryczowska
ca 1403
Bartosz
Dembiński
Stachna
Gabońska
Piotr
Bniński
Barbara
z Łopuchowa
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Sędziński
ca 1450
Barbara
Bardzka
ca 1450
Mikołaj
Opaliński
1459-1510
Barbara
Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Mikołaj
Lubrański
ca 1450-1524
Jadwiga
Żychlińska
Piotr
Gostyński
ca 1460
Barbara
Cielecka
ca 1460
Wojciech
Krotoski
ca 1460
Zygmunt
Uhnowski
Mikołaj
Oporowski
Katarzyna
Gółczewska
Andrzej
Sieniński
♄1494
Katarzyna
Gołogórska
1433
Jakub
Dembiński
1427-1490
Agnieszka
Bnińska
│
│
│
>1484
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Mikołaj
Bardzki
ca 1480
Barbara
Jezierska
ca 1480
Jan
Opaliński
ca 1489-1532/
Barbara
Lubrańska
♄1534/
Jan
Gostyński
ca 1490-1535
Katarzyna
Krotoska
ca 1490
Andrzej
Niszczycki
Jadwiga
Oporowska
Wiktoryn
Sienieński
ca 1463-1530
Elżbieta
Dembińska
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Bardzki
ca 1510
Anna
Zagajewska
ca 1510
Jan
Opaliński
1519-1561
Anna
Gostyńska
ca 1520
Stanisław
Niszczycki
1500-1556
Agnieszka
Sienińska
1510
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Maciej
Bardzki
ca 1540
Anna
Opalińska
ca 1540
Krzysztof
Niszczycki
ca 1540-1617
│
│
│
│
│
Jan
Bardzki
ca 1570
Elżbieta
Niszczycka
ca 1570
│
│
│
Piotr
Bardzki
ca 1600
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019