[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo
N. N.
&
Hugo z Łodzi
ca 1170-1241
Abistilla N.
ca 1370-
&
Wojsław Gryżyński
ca 1370
N. N.
&
Piotr Bogoria
1268-ca 1287
Wiola N.
&
Kazimierz I Opolski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przedpełk z Łodzi
1200-1273
N. N.
Jan Gryżyński
♄1407/
Andrzej Gryżyński
ca 1400
Małgorzta N.
ca 1400
N. N.
&
Mikołaj z Nowego Miasta
ca 1400
N. Bogoria
ca 1370
Wojciech Bogoria
1274-1316
Paweł Bogoria
ca 1280-1376/
N. N.
Eufrozyna Opolska
♄
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mirosław z Łódzi
ca 1241
Borek Gryżyński
Maciej Osiecki
ca 1430
Małgorzata z Nowego Miasta
ca 1430
Witocha z Gułtów
ca 1400
N. Bogoria
Jakub Bogoria
/1316-1331/
N. N.
Świętopełk II Piast
1080-1113
Eufrozyna N.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrzej z Bnina
ca 1319
Siechna N.
&
Wojciech Skóra
Małgorzata N.
1360
&
Żegota Łopuchowski
ca 1360
Małgorzata Gryżyńska
ca 1429-1515/
Piotr Gostyński
ca 1460
Jakub Krotoski
ca 1430
Małgorzata z Kurozwęk
N. Bogoria
♄
Mściwuj Piast
1220-1294
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrzej Bniński
ca 1359-1390/
Małgorzata z Przewozu
♄1406/
Mroczek Łopuchowski
ca 1390
Dobroszka N.
ca 1390
|
Jan Gostyński
ca 1490-1535
Wojciech Krotoski
ca 1460
Dobiesław Oleśnicki
/1411-1440
|
Warcisław h. Lis
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Bniński
♄1405/
Piotr Opaliński
ca 1399-1448
Barbara Łopuchowska
ca 1420-1445/
|
|
Katarzyna Krotoska
ca 1490
|
|
Stefan Magnus h. Lis
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piotr Bniński
Jan Bniński
Piotr Opaliński
ca 1429
|
Anna Gostyńska
ca 1520
|
|
Stefan Młodszy h. Lis
/1160-1211/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnieszka Bnińska
Elżbieta Bnińska
Mikołaj Opaliński
1459-1510
|
|
|
Andrzej h. Lis
/1222-1234/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Dembińska
Andrzej Iłowiecki
|
|
|
|
Klemens z Pałecznicy
/1243-1241/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Iłowiecki
|
|
|
|
Warcisław Starszy
/1243-1241/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Iłowiecka
|
|
|
|
Warcisław Młodszy
/1259-1300/
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj z Łódzi
1240-1305
|
Jan Rogaliński
ca 1570
|
|
|
|
Mściwój z Krzelowa
/1300-1344/
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaśko Górka
ca 1271
|
Aleksander Rogaliński
ca 1600
|
|
|
|
Klemens ze Żmigrodu
1336-1354/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
N. Łódzki
|
Jan Rogaliński
ca 1630
|
|
|
Hanka ze Żmigrodu
N. N.
&
Piotr z Klecia
ca 1320
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna N.
Wojciech Górka
♄1399/
|
Elżbieta Rogalińska
ca 1660
|
|
|
Beata z Bożegodaru
♄1424
Dymitr Gorayski
1340-1400
Katarzyna N.
ca 1339
&
Klemens Kurowski
ca 1339-ca 1405
Katarzyna N.
&
Mikołaj z Bytynia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Górka
|
|
|
|
|
Katarzyna Gorayska
ca 1390
Elżbieta Gorayska
Piotr Kurowski
1369-1463
Femka N.
&
Jan Borek
Małgorzta z Bytynia
/1400-1425/
Elżbieta N.
ca 1343
&
Włodek Charbinowski
ca 1343
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ofka N.
ca 1390
&
Filip Bardzki
ca 1390
Łukasz Górka
♄1475
|
|
|
|
Andrzej Sieniński
♄1494
Katarzyna Szamotulska
1496-1532
Katarzyna Kurowska
ca 1399
Małgorzata Borek
Mroczko z Łopuchowa
Helena N.
Piotr Jaryczowski
ca 1373
Katarzyna N.
&
Jan z Grudny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Bardzki
ca 1420
Małgorzata N.
ca 1420
Małgorzata Górka
ca 1429
|
|
|
|
Wiktoryn Sienieński
ca 1463-1530
Małgorzata Górka
ca 1429
Stanisław Leżeński
ca 1429
Katarzyna N.
&
Paweł Radzanowski
Stachna Gabońska
Barbara z Łopuchowa
Barbara Jaryczowska
ca 1403
Katarzyna N.
&
Mikołaj Pigłowski
Małgorzata N.
&
Wincenty Białośliwski
Andrzej z Grudny
Katarzyna N.
Małgorzata N.
&
Stanisław z Rogalina
Jadwiga N.
&
Andrzej Pogorzelski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Bardzka
ca 1450
Barbara Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Agnieszka Sienińska
1510
|
|
|
Agnieszka Sienińska
1510
Barbara Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Zygmunt Uhnowski
Jakub Dembiński
1427-1490
Agnieszka Bnińska
Katarzyna Gołogórska
1433
x x
Barbara N.
Wincenty Białośliwski
Jadwiga Grudzińska
Mikołaj Rogaliński
Katarzyna N.
Jan Pogorzelski
Anna N.
&
Piotr Głażewski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Bardzki
ca 1480
Jan Opaliński
ca 1489-1532/
Krzysztof Niszczycki
ca 1540-1617
|
Jan Opaliński
ca 1489-1532/
|
Krzysztof Niszczycki
ca 1540-1617
Jan Opaliński
ca 1489-1532/
Andrzej Niszczycki
Elżbieta Dembińska
Wiktoryn Sienieński
ca 1463-1530
Benedykt Pigłowski
Mikołaj Białośliwska
Jan Rogaliński
Barbara Pogorzelska
Andrzej Głażewski
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Bardzki
ca 1510
Jan Opaliński
1519-1561
Elżbieta Niszczycka
ca 1570
|
Jan Opaliński
1519-1561
|
Elżbieta Niszczycka
ca 1570
Jan Opaliński
1519-1561
Stanisław Niszczycki
1500-1556
Agnieszka Sienińska
1510
Krzysztof Pigłowski
Petronela Białośliwska
Mikołaj Rogaliński
Anna Głażewska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maciej Bardzki
ca 1540
Anna Opalińska
ca 1540
|
|
Anna Opalińska
ca 1540
|
Anna Opalińska
ca 1540
Krzysztof Niszczycki
ca 1540-1617
Andrzej Pigłowski
Anna Słupska
ca 1540
Andrzej Rogaliński
Katarzyna Iłowiecka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Bardzki
ca 1570
|
|
Jan Bardzki
ca 1570
|
Jan Bardzki
ca 1570
Elżbieta Niszczycka
ca 1570
Elżbieta Pigłowska
ca 1570
Jadwiga Pakszyńska
ca 1570
Jan Rogaliński
ca 1570
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piotr Bardzki
ca 1600
|
Piotr Bardzki
ca 1600
Jadwiga Kleczkowska
ca 1600
Urszula Jabłkowska
ca 1600
Aleksander Rogaliński
ca 1600
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Bardzka
ca 1630
|
Anna Bardzka
ca 1630
Jan Rogaliński
ca 1630
|
|
|
|
Jakub Lisiecki
ca 1660
|
Jakub Lisiecki
ca 1660
Elżbieta Rogalińska
ca 1660
|
|
|
|
|
x x
&
Jakub Kossobudzki
ca 1600
Marianna Lisiecka
ca 1708
|
|
Stanisław Kossobudzki
ca 1650
x x
&
x x
Wojciech Gzowski
ca 1738-1799
|
|
|
Jerzy Kossobudzki
1720-/1810
x x
Ignacy Gzowski
1760-1824
|
|
|
Felicjan Kossobudzki
1763-1841
Estera Szadokierska
1790-1866
Marianna Gzowska
1800-1864
|
|
|
|
|
|
Aleksander Kossobudzki
1820-1888
Julianna Lesiewska
1821-1862
|
|
|
Bronisława Kossobudzka
1856-1916
|
Zbigniew Łukoski
1879-1913
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019