[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo
Powinowactwo
Linie pokrewieństwa
Następna ścieżka relacji
Przedpełk z Łodzi
1200-1273
&
N. N.
|
|
|
Mikołaj z Łódzi
1240-1305
Sędziwój z Łodzi
ca 1244
|
|
Jaśko Górka
ca 1271
N. z Łodzi
ca 1277
|
|
Przedpełk ze Służewa
ca 1310
&
x x
N. Łódzki
x x
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystyna ze Służewa
ca 1360
Wojciech ze Służewa
ca 1340
Wojciech Górka
♄1399/
x x
|
|
|
|
Piotr Oporowski
ca 1390
Jachna ze Służewa
ca 1370
Jakub Górka
Świętosław Kurnatowski
ca 1427
|
|
|
|
Jan Oporowski
ca 1420
Wojciech Pakoski
ca 1400
Łukasz Górka
♄1475
Piotr Kurnatowski
1448
|
|
|
|
Petronela Oporowska
ca 1450
Jakub Krotoski
ca 1430
Małgorzata Górka
ca 1429
Mikołaj Kurnatowski
ca 1470
|
|
|
|
Zofia Danaborska
ca 1480
Wojciech Krotoski
ca 1460
Barbara Zbąska-Leżeńska
ca 1459-1530/
Wojciech Kurnatowski
ca 1500
|
|
|
|
Petronela Białośliwska
ca 1510
Katarzyna Krotoska
ca 1490
Jan Opaliński
ca 1489-1532/
Dobrogost Kurnatowski
ca 1549
|
|
|
|
Anna Słupska
ca 1540
Anna Gostyńska
ca 1520
Jan Opaliński
1519-1561
Andrzej Kurnatowski
ca 1592-/1660
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadwiga Pakszyńska
ca 1570
Piotr Kurnatowski
ca 1628
|
|
Urszula Jabłkowska
ca 1600
Jan Kurnatowski
ca 1658
Jerzy Unrug
1666-1723
&
Anna Jaskólecka
ca 1669
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Rogaliński
ca 1630
Konstanty Kurnatowski
ca 1696
Anna Unrug
ca 1696
Aleksander Unrug
1704-1773
|
|
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Rogalińska
ca 1660
Fryderyk Unrug
1734-1802
Jerzy Kurnatowski
1746-1807
&
1776
Wiktoria Mojaczewska
1759-1825
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marianna Lisiecka
ca 1708
Henryk Unrug
1791-1849
Aniela Kurnatowska
1802-1849
Jan Kurnatowski
1782
Antoni Kożuchowski
1763-1843
&
Agnieszka Skrzypińska
1764-1844
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wojciech Gzowski
ca 1738-1799
Pelagia Kurnatowska
1815-1903
Józef Kożuchowski
1794-1856
Alexy Kożuchowski
1786-1850
Felicjan Kossobudzki
1763-1841
&
1809
Estera Szadokierska
1790-1866
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Gzowski
1760-1824
Józef Kożuchowski
1825-1896
Emilian Kossobudzki
1823-1902
Aleksander Kossobudzki
1820-1888
|
|
|
|
Katarzyna Stokowska
1809
Erazm Gzowski
1795
Adam Kożuchowski
1856-1912
Marcin Kossobudzki
1846-1905
&
1878
Helena Ciemniewska
1855-1925
Maria Kossobudzka
1848-1927
Helena Kossobudzka
1847-1909
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alfred Kożuchowski
1883-1928
Krystyna Kossobudzka
1887
Włodzimierz Kossobudzki
1886
Maria Cieszewska
1879
Wacław Kurnatowski
1884-1929
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Kurnatowska
1919-1995
|
x x
|
Patryk Sieniawski
1979
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019